Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló tabletta abbahag...

Fogamzásgátló tabletta abbahagyása után normális ha nem jön meg a menstruáció?

Figyelt kérdés
Gondolom ilyenkor nem pontosan kell megjöjjön, de ha úgy nézem 6napja késik, azaz 34 napja nem volt menstruációm. Nektek kimaradt, vagy megjött pontosan? Mennyi idő mire rendeződik a hormonháztartás?
2021. jún. 17. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Nekem megjött pontosan. Azt hiszem azt mondta a doki, hogyha a második is ki marad, akkor menjek újra, és gyógyszerrel megindítják.


Az, hogy mennyi idő, míg rendeződik a hormonhaztartas, az jó kérdés. Miután abbahagytam fel évet kellett várni, hogy babával próbálkozzunk. (sikerült is, de elvetéltem az elején, utána megint terhes lettem, már meg is született a babám.)

Gondolom ez az alap. Nekem addigra beallt szépen a ciklusom is. De addig volt minden:( és én relatíve olcsón megúsztam. Olvastam másoknál sokkal durvább volt.

2021. jún. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 1,5 évig jó szr volt... Soha többé.
2021. jún. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!