Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Együttlét után kevés vérzés?...

Együttlét után kevés vérzés? Ez normális?

Figyelt kérdés

Együtt voltam a párommal és miután vége lett, elmentem mosdóba, nagyon kevés vér volt a wc papíron. Ez normális?


Utoljára akkor volt, amikor elvesztettem a szüzességem vele. (1 éve)


És őszintén, az aktus vége felé már éreztem fájdalmat, vagy úgymond kellemetlen volt.


Lehet az oka hogy rövid volt az előjáték?



Most kicsi félelem van bennem hogy újból megtörténik mert akkor már nem tudom szó nélkül hagyni, és nem szeretném a hangulatot megtörténi, de nyilván nem is "szenvedhetek" ha fáj.



20/L


2021. jún. 17. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet az oka a rövid előjáték, de ami biztos, hogy a végére kevés volt a kenőanyag. Ez lehet hormonális gond, de lehet az is, hogy nem élvezted annyira a dolgot. Érdemes sikosítót beszerezni ilyen esetekre ha nem gyakori. Ha igen, akkor pedig először kivizsgálás.


Ha nem izgulsz fel rendesen azt meg érzed. És eleve az elején is nehezebb a behatolás.

2021. jún. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Őszintén, pszichésen is közrejátszhatott hogy nem éppen voltam ott 100%-san. Köszönöm a választ:)
2021. jún. 17. 23:37
 3/3 anonim válasza:
Ne szexel, ha nem élvezed...
2021. jún. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!