Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak hogy megjöjjön...

Mit csináljak hogy megjöjjön egy kicsit hamarabb? Vagy lehet megjön hamarabb is mint kéne?

Figyelt kérdés

Pénteken kell megjönnie és szombaton utazunk el 1 hétre. Nem akarok végig menstruálni, jól szeretném magam érezni.

Ebben az évben 27,29,27,25,28 naposak voltak a ciklusaim. Ebből ki lehet számolni?


2021. jún. 19. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz tenni! A hormon rendszered adott, ebbe csak orvos által felírt hormonok tudnak beleszólni. Nem kellett volna így tervezni a nyaralást, ha meg nem tudod eltolni készülj fel tamponnal.
2021. jún. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Ebben az évben 27,29,27,25,28 naposak voltak a ciklusaim. Ebből ki lehet számolni?"


Nem értem a kérdést. Persze hogy ki lehet számolni. Hát ez alapján számoltad ki hogy várhatóan péntek környékén fog megjönni... Nem?


Egyébként nagy eséllyel nem tudod befolyásolni. Nekem például már hónapok óta minden 4. vasárnap jön me.g. Kereken 28 napos ciklusaim vannak.

2021. jún. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos erre így nem tudsz befolyással lenni...

Azt hogy mikor fog megjönni az befolyásolja, hogy mikor van peteérésed és onnantól fix hogy hány nap múlva jön meg. (egyénenként változik, de egy nőnél mindig ugyanannyi) Tehát azt, hogy 25 vagy 28 napos a ciklusod az dönti el, hogy hányadik napon van peteérésed, ami ha jövőhét szombaton mentek és pénteken kell megjönnie már megtörtént, a dolog már eldőlt, csak még nem tudsz róla...

2021. jún. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2# Májusban 29.-én jött meg és onnan számoltam 28 napot és az pont péntek. De nekem 25 és 27 is volt már a ciklusom ezért kérdezem megjöhete hamarabb.

3# Június 11.-én fájt a hasam bal oldalt alul az volt a ciklus 14.napja. Akkor volt peteérésem?

2021. jún. 19. 09:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg az volt a peteérésed. Ha mindig érzed, akkor már csak azt kell tudnod hogy utána hány nappal szokott megjönni. (leggyakrabban 14 nap, de ugye 11-16 nap között egyénenként változhat)
2021. jún. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilván lehet 25 napos ciklusod, ha ilyen volt már, és lehetett 11-én PE, de ettől nem vagy előrébb, hiszen fogalmad sincs a luteális fázisod hosszáról. Viszonylag rendezett a ciklusod, ennek alapján biztos, hogy a nyaralás alatt fogsz menstruálni, törődj bele!
2021. jún. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma megjött úgy örülök neki 🤩🤩🤩
2021. jún. 23. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!