Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, ha valószínűleg...

Mit csináljak, ha valószínűleg a táborban fog megjönni?

Figyelt kérdés
Kedden megyünk ilyen biciklis táborba, ahol valószínűleg nem nagyon tudnám cserélni a betétet. Plussz még fürödni is fogunk, amihez persze nem elég a betét, tampont pedig még sosem használtam ezelőtt. Már kb 2 hónapja nem jött meg, és a naptár azt írja, hogy június 27-én fog megjönni. A tábor ideje: június 22-28-ig tart. Mit csináljak szerintetek? Valaki esetleg valami tippet?

2021. jún. 21. 00:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit csinálni, viszel mindent ami szükséges, vagy nem mész el.
2021. jún. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A tábor utolsó napjaiban jön meg neked, így az első napokat még tök jól ki tudod használni. Mikor megjön akkor minden lehetséges helyen cseréld a betéted, a fürdést pedig inkább hagyd ki. Ha bárki kérdezi nyugodtan mondd meg, hogy női problémáid vannak. Sajnos én is jártam így sokszor, vittem magammal barnítós naptejet és ameddig a többiek fürödtek én napozgattam, beültem a büfébe fagyizni vagy kávézni.
2021. jún. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Én előbb aggódnék amiatt hogy 2 hónapja nem jött meg, mint azon hogy a tábor utolsó előtti napján fog megjönni.
2021. jún. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Nyugi, biztos lehetsz benne, hogy most júni 22-én megjön :D, hogy legalább az egész táborod el legyen toszva.


Murphy :D, sajnos

2021. jún. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát. Egyébként azért nem jött meg 2 hónapja, mert úgymond még eléggé az elején vagyok. Így érthető, hogy még nem állt be normálisan.
2021. jún. 21. 17:49
 6/13 anonim válasza:
12%
Kérdező, felmerül itt egy olyan hogy nincs meg az előírt korhatárod, ugye bár nemdebár? Nézd meg a szabályzatot.
2021. jún. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Válaszoló, örülnék, ha a kérdésemre válaszolnál és nem mással foglalkoznál. Amúgy meg honnan tudod hány éves vagyok most úgy őszintén?
2021. jún. 21. 18:39
 8/13 anonim ***** válasza:
19%

7-es Olyan fiatal vagy, akit jelenteni lehetne!

Bármi megtörténhet, akár az is, hogy a követező menstruációd 2 év múlva lesz. Legyél sokkal símulékonyabb..

Nem beszélve arról, hogy kérdezd anyukád!

2021. jún. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

8!

Nem értek egyet veled!

Persze a szabályzat szerint nem szabad regisztrálnia. De ha van olyan kérdése, amit nem tud kinek feltenni, akkor kényelmesebb mindezt anonim módon feltenni.

Sok szülő van, akinél teljesen tabu a menstruáció, sajnos tudnék mesélni. Inkább itt kérdezzen minthogy tudatlan maradjon.

2021. jún. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
9-es 8 vagyok, ezért nem jelentettem a kérdést.
2021. jún. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!