Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek az baj ha már 3...

Szerintetek az baj ha már 3 hónapja nem volt meg? Mit kell csinálnom?

Figyelt kérdés

12 évesen jött meg először és azóta mindig megjött, 1 hónap sem maradt ki sosem.

Már nem sokára 18 éves leszek. Van barátom szexelni szoktunk de nem vagyok terhes. Védekezünk mindig óvszerrel, megszoktuk nézni nem szakadt ki.

Nőgyógyásznál még nem voltam.



2021. jún. 21. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Terhességi teszt, nőgyógyász
2021. jún. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De én félek a nőgyógyásztól. És anyukámnak nem merem elmondani hogy nincs meg
2021. jún. 21. 22:38
 3/9 anonim válasza:
100%
Nem kell félni a nőgyógyásztól, néha kicsit kellemetlen de legalább kiderül mi a probléma! Szerintem menj el, ha nem akkor nem tudok mit tanácsolni!
2021. jún. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha elmennék kell hozzá szülő? És hogy vizsgálna meg?
2021. jún. 21. 22:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szülő! Felfekszel egy ágyra amin van lábtartó. Szétteszed a lábad, a doki egy tágítót tesz a hüvely nyílásodba, hogy bele lásson a méhszájadhoz, hüvelyedbe. Vesz kenetet, ez pár pillanatig kellemetlen. A lényeg, ne feszítsd be magad, mindig jó nagyokat lélegezz, lassan fújd ki a levegőt. De előtte vegyél terhességi tesztet. A nőgyógyászati vizsgálat évente egyszer erősen ajánlott, a méhnyakrák megelőzhető!
2021. jún. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Nem tudom hogyan vizsgálnának meg, én már voltam nőgyógyásznál, de más okból. Én úgy tudom nem kell ennyi iďősen szülői kísérő, de szerintem az lenne a legjobb ha szólnál az anyukádnak erről, te is megkönnyebbülnél tőle és ő biztosan tud segíteni, persze nem akarok beleszólni! Én szólnék a helyedben! Sok szerencsét, remélem semmi komoly!
2021. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen menj el nőgyógyászhoz. Lehet nincs semmi bajod, de azért az elég extrém hogy ha eddig rendszeres volt a vérzésed, akkor ne jöjjön meg 3 hónapig. Honnan tudod hogy nem vagy terhes, csináltál tesztet is? Attól hogy nem látod szabad szemmel, még simán kiszakadhatott a gumi.
2021. jún. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem csináltam még tesztet de majd veszek
2021. jún. 21. 23:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell szülő, menj vizsgáltasf ki magad
2021. jún. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!