Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Oltástól valakinek késett/kima...

Oltástól valakinek késett/kimaradt mar a menstruációja?

Figyelt kérdés
15 napja kesik es pont ,eddig 7 nap volt a legtobb amit kesett,igazabol sokat is idegeskedtem mert a baratkm megcsalt stb.attol is felek terhes vagyok de kb 5 db tesztet csinaltam 3 naponta mind negativ vajon kimutatna?Orvoshoz csak hetfon tudok menni

2021. jún. 23. 18:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%

Nekem három napot késett a második Moderna után.

Lehet az oltástól, de a stressz is nagyon esélyes, az simán felborítja a ciklust.

2021. jún. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
56%
Nekem gyógyszer mellett késett 1 napot és kb másfél napig tartott az egész
2021. jún. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Az első oltás után 14 napra jött meg (évek óta 28 napra szokott, max 1-2 nap eltéréssel, app-on vezetem), a második után pár nap múlva görcsöltem, pecsételtem, utána meg késett a következő 5-6 napot és csak 2 napig véreztem normálisan a szintén állandó 4-5 helyett. Szóval nekem tuti, hogy bekavart, semmi más okát nem látom, semmi plusz stressz vagy ilyesmi, oltás miatt sem aggódtam.
2021. jún. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem alaposan bekavart az biztos. 25 napot késett, vagy ennyi napnál már inkább kimaradtat kellene mondanom. És ez még csak egy a furcsaságok között. 2 napra bedurrantak a melleim és lett tejem is egy kevés, pedig 6 éve szoptattam utoljára. Terhesség kizárt volt. A nőgyógyász passzolta a kérdést. Azt mondta fogalma sincs mi történik.

Pénteken kapom a másodikat. Kíváncsi vagyok most mi lesz...

2021. jún. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Na ne..nekemis a mellem 2 napra kb vagy nemis a mellem a mell bimbóm érted full erzekennyé vált es most kezd elmulni ,hat kivancsi vagyok mikor jon meg😅
2021. jún. 23. 19:14
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az előző hónapban oltás után 2 hetet késett, most megint késik, már 32. napon vagyok és szintén 1 hete fáj és nőtt a mellem.
2021. jún. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
80%

A Pfizer és Moderna oltások nőknél leginkább a petefészket viselik meg.

A ciklus felborítása gyakori mellékhatás, úgymond "normális".

Es reméljük, hogy hosszú távú gondot nem okoznak arrafelé.

2021. jún. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Na fasza mit ne mondjak..a vicc mikor az elso oltast kaptam akkor menstrualtam es aznap este oltas utan nagyon szurt az egesz mehem..nagyon komoly mjndenesetre
2021. jún. 23. 20:51
 9/31 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is mar 4. Napja késik. Astrat kaptam. De a mellem ugyanúgy mint szokott fáj , megnőtt. Mint szokott. Most vagy ki fog maradni vagy késik . Sokat olvastam de nem lettem okosabb. Azért egy terhességi tesztet csinálok, mert közben kisbabát szeretnénk. Az 1. Oltás után 2 napot késett. Ez mar a 2.adag. egyébként én menzesz elott 14nappal kaptam mindkettő oltást. És az első utan mikor meg jott olyan volt,hogy semmilyen. 3 napig tartott és annyira gyenge volt mint a menstruációm utolsó napjai. Érdekes mindenesetre.
2021. jún. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
#9 ugyanez volt nálam is Astra után, nagyon gyengén véreztem és 2 hetet késett. Azóta is nagyon rendszertelen. Szerintem ezt most még senki ne nevezze “normális reakciónak”, majd ha teherbe tudok esni, amikor babát szeretnék, akkor majd elhiszem, hogy semmi komolyat nem okozott.
2021. jún. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!