Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelent az a hüvelyből...

Mit jelent az a hüvelyből vett kenetből az h granulocyta nem található?

Figyelt kérdés
Illetve olyan kérdésem van még h elméletileg lett levéve citologia is tavaly nyáron ami P2 lett. Én ezt már csak mint előzményt láttam másik nőgyógyászati műtéti leleten (az is rajta van mikor lett levéve a kenet pontos dátumilag) de magát a p2-es leletet nem találom fent az elektronikus dokumentumok között. Nem csak méhnyakrákra szűrtek akkor hanem egyéb gombás vagy bakteriális fertőzésekre is. Azokat az eredményeket megtaláltam a dokumentumok között. Szóval kérdésem az lenne h biztos leszűrt méhnyakrákra? Ugye nem írhatja rá akár csak sima előzményként ha nem is lett megcsinálva a vizsgálat? Csak nem értem miért nem találom fent az eredményt..
2021. jún. 23. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Elméletileg nem írhatja rá, de nekem például minden rákszűrés ambuláns lapjára rá lett írva, hogy az "emlők vizsgálata", mégsem nézett rá egyszer sem. Ezért járok már magán rendelésre, ott a kért csomagtól függően, még emlő uh-t is csinálnak.
2021. jún. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]

A cikk gyerekekről szól és nem nőgyógyászati téma, de jól leírja hogy mi a granulocyta.


Nekem sincs fent az eeszten a rákszűrésem eredménye, ami nagyon idegesít. Nem értem miért nem rakhatják fel. Nekem telefonon kellett érdeklődnöm a kenetvétel után, ott mondták el hogy P2-es.

2021. jún. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Magánba voltam pedig én is. Július közepén voltam citologian és kenet vételen és július végén mioma műtét előtti ultrahangon. Az ultrahang leletre írta rá az anamnézis résznél a p2 eredményt július középei dátummal. Szóval nem értem miért nem találom sehol se elektronikusan.. elég parázós vagyok és nehogy valami baj legyen ha esetleg tényleg nem is nézett citologiat mert így akkor utoljára 2 éve nézték utoljára. Most pedig 30 hetes terhes vagyok így nem tudom leveszi e a mintát hozzá
2021. jún. 23. 19:30
 4/10 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló. De nekem felrakták minden más kenetből vett eredményem csak a rákszűrést nem. Vagy neked is felraktak minden mást csak azt nem?
2021. jún. 23. 19:32
 5/10 A kérdező kommentje:
Illetve a két évvel ezelőtti citologia az fent van, igaz azt sima ambulancián vették le nem magánban
2021. jún. 23. 19:33
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem a többi sincs fent :/

Csak egy bejegyzést látok a neak-on arról, hogy miket vizsgáltak (eredmények nélkül), az eeszt-en pedig csak a vizsgálat időpontját.

2021. jún. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is magánba járok, nekem sem rakják fel, gondolom a labor csak átküldi neki. Az orvosom azt szokta mondani, hogy ha van valami hív, ha nincs akkor nem.

Kizártnak tartom, hogy ne végezte volna el egyébként.

De bármikor lehet kérni, hogy küldje el. Nekem is volt, hogy más vizsgálathoz szükségem volt a friss citológiára és átküldte vagy kinyomtatta nekem.

2021. jún. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja értem de legalább telefonon megmondták az eredményt. Én meg hittem az előzményben leírt eredménynek egy éven át. Most meg csak kíváncsiságból végig néztem az összes eredményem és így nem találom ezt az egyet. Hat nagyon remelem h nem csak úgy kisujjból írta oda a p2 eredményt mert ez azért nem vicc. Főleg h terhes vagyok és így le se veszik a kenetet csak szülés után.. most kicsit parázok
2021. jún. 23. 19:45
 9/10 A kérdező kommentje:
7es válaszoló. De akkor a többi akkor levett kenetet meg miért rakta fel és pont a rákszűrést meg nem?
2021. jún. 23. 19:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem tudom, de hívd fel és kérd el a leletet!
2021. jún. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!