Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barna folyás tényleg nem...

Valaki : kérdése:

A barna folyás tényleg nem normális?

Figyelt kérdés

Tegnap írtam, hogy van egy köztes barna folyásom. Elkezdtem olvasgatni és egy számomra eddig ismeretlen dolgot találtam. Azt, hogy a menstruáció előtti barna folyás nem normális.

Na, való igaz, hogy most van ez a köztes vérzésem, az előző pár hónapban sem volt túl szabályos, de alapvetően nekem az elmúlt 12 évben mióta először megjött, teljesen pontos volt mindig. És nekem világ életemben barna folyással kezdődött el a havim. Barba folyás, aztán inkább alvadt véres folyás, aztán piroskás, és végül a rendes. Ennek a folyamatnak a fordítottjával pedig elmúlt.

Sosem kérdezte ezt a nőgyógyász, nekem meg ez nem tűnt rossznak, ez tényleg baj?



2021. jún. 25. 06:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is barnával kezdődik és múlik is el

Szóval első nap barna, viszonylag erős , meg az utolsó is barna, akkor már nem annyira. Így szerintem normális

2021. jún. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem baj, progeszteron hiányt jelez, ha előtte hosszas barnázás van, nálad nem ez a helyzet.
2021. jún. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!