Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak már hogy ne...

Mit csináljak már hogy ne legyen folyásom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon régóta folyásom van, elég sok, de nem fertőzés vagy betegség miatt. Teljesen egészséges vagyok, tudom hogy ez normálisnak számít de mégis nagyon zavar engem. Többször is említettem az orvosomnak aki az intim lézert javasolta. Megcsináltattam de sajnos nem segített. Gondolkodtam azon is hogy orvost váltok hátha tud rajtam segíteni. Akinek volt ilyen neki tudtak segíteni ezen vagy inkább hagyjam a fenébe és próbáljam meg elfogadni? Az a baj hogy együttlétkor is szokott lenni és a párom már megemlítette és őt is zavarja. Gondolhatjátok azóta nem igen megy a szeretkezés se. Elmondtam neki hogy ez amolyan tisztulás és normális, de mondja hogy csináljak valamit vele. Nektek mi a véleményetek?
2021. jún. 27. 08:25
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudsz mit csinálni, ez a hüvelyed egészségéhez elengedhetetlen, mindenkinek van, de nem egyforma mértékben. A párod egy kisfiú, eleve izgalom hatására még nedvesebb leszel, hogy a behatolás könnyebb legyen, ha már az is zavarja, hogy felizgat, akkor a hiba az ő készülékében van.
2021. jún. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
A párod egy igazi bal.fasz. :)
2021. jún. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Lassan 30 vagyok, de engem is zavar a túlzott folyás a mai napig. Sajnos ezzel nem tudsz mit kezdeni csak elfogadni. Ha a párod zavarja az hogy nedves vagy, akkor egyszer remélem tapasztalja mikor sivatag van lent. Hidd el, egyből visszasírja a nedvességet mikor a bőre majd leazakad :D
2021. jún. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Nekem is ilyen gondom van.

Munkahelyen mindig tisztasági betétet rakok be. Ha néha elmarad,még a szagát is szoktam érezni, annyira olyan lesz a bugyi 🤢

2021. jún. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
párodat zavarja szex közben hogy nedves vagy? :D cseréld le
2021. jún. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha a párodat zavarja, hogy szex közben nagyon nedves vagy, akkor mondd meg neki, hogy téged meg zavar, hogy túl kevés az ondója. Kb. egyformán lehet a kettőn segíteni.
2021. jún. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Nekem a tejtől, tejtermékektől sokkal több a folyásom mint egyébként, az elmúlt tíz év alapján számomra egyértelmű az összefüggés. Nálad ez nem lehet ok?
2021. jún. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

1. a párod egy gyökér

2. a folyás viszont normális

2021. jún. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
86%

Hát ez dúrva. Hány éves vagy? Mert egy FÉRFIT nem zavar ha nedves vagy,sőt,ennek izgatnia kellene. Ez egy folyamat. Neki is jön előváladék,természetes. Ja és természetesen egy gyökér a pasid,illetve gondolom 16 körül lehet maximum.


Most hülyének fogtok nézni,de nekem annó erre a nógyógyászom(folyásra) aztmondta,hogy azért van,mert hozzászoktattam magam a tisztasági betéthez. Nem is értettem,mi az összefüggés:) ma sem.

Aztán eltelt sok év és kb 1 évvel ezelőtt eldöntöttem,hogy nem fogok tisztaságit használni.

Kb 2 hétig volt folyásom még,amit bugyicserével oldottam meg,azóta (kopp kopp)pedig nincs. Peteéréskor igen,de csak a tojcsis nyák és csakis pisilésnél.

Vmit csak tudott az a doki. Már nyugdíjba ment. Lehet h ez is vmi fejben dolog volt.

2021. jún. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%

Ne használj tisztasági betétet.

Mosakodás csak tiszta vízzel. Nem kell öblögetni, intim lemosó stb reklám termékek csak rosszat tesznek. Tapasztalatból írom.

2021. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!