Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok még nincs meg...

12 éves vagyok még nincs meg a menszeszem, de folyásom az van. Ez mennyi ideig tart? Nektek is ez volt?

Figyelt kérdés
2008. dec. 8. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

az attól is függ, hogy milyen folyásod van. mennyire sok, hogy egészséges folyás-e vagy kóros.

Ha egészséges, akkor nem túl sok (bár időszakonként lehet több is), fehéres színű. Nincs szaga. Normál esetben minden nőnek van egy minimális folyása egész életében.

Ahogy a szervezeted változik (nálad készülődik a nővé érésre), a hüvelyben lévő mirigyek működésbe lépnek és folyadékot termelnek. Ez normális.

Ha megjön a mensid majd, láthatod, hogy egy cikluson belül a folyás is változik. Hol sűrűbb, hol más színe van, stb.

Szóval ne aggódj, ez normális és megmarad még egy jó darabig! Ez is része az érési folyamatnak. :)

2008. dec. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem 10 évesen kezdődött. Most 12 vagyok,már megjött, de azért nem múlt el x)
2010. dec. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!