Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért csinálja ezt a barátnőm...

Miért csinálja ezt a barátnőm amikor menstruál? Szerintetek mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Este addig mondja hogy egyedül akar aludni meg nem megyek ki a nappaliba. Reggel meg elkezd hisztizni hogy már nem szeretem azért aludtam a nappaliba egyedül. Most akkor mit csináljak?
2021. júl. 1. 21:10
1 2
 1/17 Metionin ***** válasza:
82%
Játszanak a hormonjai. Ilyenkor ne vedd magadra, vonj vállat. Engem szerencsére megkímél ez a fajta tünet de ismerek elég sok nőt, akik hisztisek ilyenkor.
2021. júl. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
18%

Az anyai "pipere" nevelés hatása, hogy már saját magát is mocskosnak érzi, ha vér folyik belőle..

Máshol is megbosszulja még majd ez magát, hogy fog majd az ilyen kimosni a szrból meg a hányásból egy babát, vagy a saját beteg férjét?

Ezek tipikusan azok a lányok akik inkább felrobbannak, de akkor se finganak csak ha egyedül vannak....

2021. júl. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
17%

Most akkor mit csináljak?


Vedd tudomásul, hogy nem vagy számára a bizalom szobra...

Valami másra vagy tartva...

2021. júl. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
86%
Írj egy papírt: "Én, Puporka Gizella ezennel felkérem páromat, Kolompár Bendegúzt, hogy aludjon a nappaliban. Kijelentem, hogy én magam akarom ezt, sőt ragaszkodom hozzá, neki nincs választási lehetősége." Ha nem írja alá, akkor nem alszol a nappaliban, ha aláírja, akkor nem pampoghat másnap. Problem solved.
2021. júl. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elmúlik, kapj el egy pillanatot, amikor jó kedve van, és hozd szóba, kérdezd meg, olyankor mit szeretne? Jobb ötletem nincs.
2021. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 mantis religiosa ***** válasza:
81%
#4! Ez mekkora ötlet!
2021. júl. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja én is elkapnám egy jobb pillanatában, hogy ezt ilyenkor miért csinálja amúgy, mert te baromira vele akarnál aludni
2021. júl. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
34%

Én is napokkal elötte már hisztisebb, érzékenyebb vagyok a szokásosnál ☺️🤭

Ilyenkor én is inkább egyedül szeretek aludni. Főleg az első éjjel. Amikor a legerősebb a vérzés, kényelmetlen a betét, sokszor át is ázik 🤢

Szóval ne aggódj, pár nap és minden a régi lesz 😉

2021. júl. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

Jaa de mondjuk várj, ha kapcsolat elején vagytok lehet, ez tényleg zavarja. Emlékszem mikor mi is először aludtunk úgy együtt, hogy megjött ah az úgy egy plusz kellemetlenség, de mikor már nagyon elengeditek magatokat egymás előtt, lehet nem csinálja ezt (:

A hangulatingadozás meg tényleg előfordul ilyenkor. Vágyik a szeretetre, de közben meg taszít is ilyen ez sokaknál :D

Engem ettől kímél a menzesz, cserébe majd megszülök az első nap úgy fáj. Hozzám a fájdalom miatt nem lehet szólni akkor, mert rá meditálok :DD

2021. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
Én nőkènt írom, hogy ez hiszti. Intelligens ember ilyenkor is moderálja magát. A menstruáció még nem ok arra, hogy ilyen tróger módon viselkedjen veled vagy bárkivel. Akármennyire menstruálok vagy bármi bajom van önmagammal akkor sem küldöm el máshová aludni a férjem. Lehet ezt a viselkedést látta otthon. Amikor nem menstruál akkor higgadtan mond el neki, menzesz ide vagy oda nem viselkedhet ilyen gyogyós módon. Ha legközelebb baja van akkor menjen ő máshová aludni vagy ha marad akkor hagyja abba a hisztit. Ne asszisztálj hozzá, mert bohócot csinál belőled. Kicsit gondolkodhat ő is.
2021. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!