Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Micovag kúpot hetente...

A Micovag kúpot hetente egyszer kell szednem, viszont a mensi miatt nem szedtem, másfél hét kihagyás után folytathatom a szedését? Vagy lesz valamilyen baj ebből? Mert mindig ugyanabban az időben kéne bevenni, de emiatt nem tudtam.

Figyelt kérdés

2021. júl. 2. 12:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Te meg nehezen viseled, ha valaki elküld a p.icsába a hülye értelmetlen hisztid miatt. 😉

A részemről itt vége a dalnak. Puszi! 😗

2021. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Na vegre...

Nincs puszi, korona van. ☺

2021. júl. 2. 22:38
 13/16 anonim válasza:
Engem ez a "hetente egyszer" érdekel, ezt doki javasolta? És milyen okból? Ez ugye egy hüvelygomba elleni kúp, és eddig csak a kúraszerű használatáról hallottam = hüvelygomba esetén mindennap 1-et alkalmazni, legalább egy héten át. Esetleg így, a heti 1-gyel netán meg lehet előzni a hüvelygomba kialakulását? Előre is köszi a választ, ez tényleg nagyon érdekel, mivel nálam elég sokszor kiújul sajnos........ :(
2021. júl. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen a doki mondta, en is ugy tudtam, hogy napi 1et, meg is lepodtem mikor azt mondta, hogy hetente 1et es mindig ugyanabban az idoben, de azt sajnos nem mondta, hogy miert.
2021. júl. 5. 07:54
 15/16 anonim ***** válasza:
Miért csak heti 1x?
2021. júl. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is heti egyszer használom orvosi javaslatra. De ez csak a visszatérés megelőzésére van.

Ha konkrétan fellangolt a fertőzés, akkor végig kell csinálni a 10 napos kúrát. (Plusz lehet, hogy kiegészítő gyógyszer is kell(

2021. júl. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!