Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet kellemetlen íze a...

Mitől lehet kellemetlen íze a hüvelyváladékomnak?

Figyelt kérdés
Párom mondta, hogy újabban savanyú, kellemetlen ízű vagyok odalenn, noha erre eddig nem volt panasz. Gondolom a ph érték borulhatott fel valamelyest. Étkezésem ugyan olyan mint eddig, vegetáriánus vagyok, és nem eszek sok fűszereset. Kávézni minden nap szoktam, alkoholt ritkán fogyasztok. Másra nem nagyon tudok gondolni. Eddig kellemesen édeskés íze volt (ezt nyilván én is éreztem egy csók után) most azonban kifejezetten kellemetlen. Rossz szaga, állaga nincs, így nem lehet betegség.

2021. júl. 4. 00:10
 1/7 anonim válasza:
23%
🤮🤮🤮
2021. júl. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
42%
Több folyadék fogyasztása?
2021. júl. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elég sok vizet iszom, 1,5 - 2 liter egy nap. Mondjuk lehet így nyáron kevés?
2021. júl. 4. 00:34
 4/7 anonim válasza:
34%
Lehet a vegetáriánus étrendben lesz valami...
2021. júl. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Attól, hogy nincs kellemetlen szaga, még simán lehet egy fertőzés is.
2021. júl. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, pont az edes volt fertőzés
2021. júl. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
Fertőzés is lehet akár. Viszont egy ciklus alatt a ph érték többször is változik, más menstruáció után, ovulációkor és menstruáció előtt is.
2021. júl. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!