Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a mellem? Csak a...

Miért fáj a mellem? Csak a bal, és kis nyomásra is

Figyelt kérdés
Nekem csak a bal mellem fáj,igazóból nem mindig,de sokszor és kis nyomás hatására is..most is azt érzem hogy nehezebb mint a jobb(kisebb nagyon picit)és volt hogy gyógyszert szedtem és begörcsölt...meg van hogy szúr is,és ha picit megnyomom beleszúr a közepébe.régebben voltam evvel dokinál megfogta de azt mondta nincs baja,mi lehet vele?azóta is ilyen,ha a barátommal vok és kicsit rámnehezedik már fáj,és magától is szokott.segítsen akinek volt,van hasonló tapasztalata.(nem mensi miatt,és nem baba miatt!)Köszi
2008. dec. 8. 19:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia,

Menj el egy másik orvoshoz, esetleg uhra kérj beutalót.

Ne hagyd magad lerázni, komoly baj is lehet. Szóval menj el egy másik dokihoz, kérj új véleményt, uht, ha azok negatívak, akkor lehet növésben van.

2008. dec. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!