Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek így korrekt volt...

Szerintetek így korrekt volt a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy kb. egy évvel ezelőtt kiderült, hogy van egy 4 cm-es petefészek cisztám, de közben külföldre utaztam dolgozni. A házi orvos azt mondta, hogy elég ránézni, ha haza jövök. Haza is jöttem pont egy hónapja, 16-án voltam nőgyógyásznál, mert január óta a 29-32 napos ciklusaim helyett 37-42 napra jelentkezik a vérzésem (szerintem a ciszta miatt) és barnázok is menstruáció előtt. Ezeket el is mondtam neki, és egyből a szavamba vágott, hogy minek jövök olyan dologgal, ami egy évvel ezelőtt történt, biztos felszívódott már az a ciszta, mert ezek jönnek mennek, meg hogy ha rendszeres a ciklusom, akkor normális, hogy ilyen hosszú (szerintem nem). A barnázásra nemis mondott semmit. 14-én még megejtek egy hasi ultrahangot, hogy van-e ciszta vagy nincs. Úgy érzem, nem volt velem korrekt, nem ezt vártam, nemis érdekelte szinte, hogy mi a bajom.

2021. júl. 4. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
92%
Ez komoly? Keress másik nőgyógyászt. Én be nem tenném mégegyszer a lábam oda egy ilyen után.
2021. júl. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos igen. Lehet, hogy keresnem kellene valaki mást.
2021. júl. 4. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!