Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan válasszak intim kelyhet?

Hogyan válasszak intim kelyhet?

Figyelt kérdés

Menstruációkor megnéztem a méhemet, hogy mennyire van leszállva, de tulajdonképpen azt sem tudom, hogy jót néztem e. Vagy, hogy az az volt e.:$ de ha jót néztem, akkor közepes kell.

De azt tudom, hogy erősebb kell, mivel igaz 20 éves vagyok de laza a hüvelyem.

De nem tudom, hogy ezt egy online webshopban ezt, hogyan kell kiválasztani, mivel csak a mérete van ott, de nem tudom, hogy egy normál méretű mekkora.


Köszi, ha végig olvasod és tudsz tanácsot adni.


2021. júl. 4. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha közepes kell, akkor a legtöbb márka jó lesz neked, ne válassz se nagyon rövidet sem hosszút, ez ránézésre azért látszik. Egy közepesen keménnyel próbálkozhatsz kezdésnek. A méret attól függ, hogy milyen erős a vérzésed (nem attól, hogy szültél-e ahogy a legtöbb helyen írják). Ha szűz vagy akkor esetleg érdemesebb kisebb mérettel kezdeni, egyébként mindegy. Emilla.me oldalon egyébként szépen le van írva, hogy milyen paraméterekhez ajánlják az adott kelyhet, van teszt is ami konkrét márkát ajánl és nagy a választék. Ha gondolom lépj meg “Az EREDETI Intimkehely és mosibetét kérdések és válaszok (csak nőknek)” csoportba Facebookon, rengeteg az infó a témában.
2021. júl. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
merula kelyhet javaslom, a kisebbiket
2021. júl. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha görcsölős vagy akkor Merulát ne, nincs léglyuka és erősebb vákuumot csinál a többinél, illetve nagyon kemény is ami laza izomzatnál irritálhatja a hugyhólyagot, nem fogsz tudni rendesen pisilni vele.
2021. júl. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
pont a laza izomzat miatt írtam a merulát, mert gömbölyű, szélesebb, és ezért gondolotam jobban a helyén marad, de azt nem tudtam, hogy a görcsöt erősíti:/
2021. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szűz már. Illetve a görcsök, azok elviselhetőek szoktak lenni.



Azért itt kérdezem, mert nem szeretnék csoportba belépni.

2021. júl. 5. 00:03
 6/10 anonim ***** válasza:

Az Emillás tesztet anélkül is ki tudod tölteni, hogy belépnél a csoportba:

[link]

Lejjeb görgetsz a főoldalon és ott van egy 7 kérdésből álló kérdőív doboz.

2021. júl. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy mermaid puha, L- es van. könnyű használni és közép magassághoz szerintem szuper, én ajanlom, nem drága és kiindulásnak is szuper, főleg hogy lehet bevalik és nem kell másik
2021. júl. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De ha laza a hüvelyem? Akkor nem erősebb kell?
2021. júl. 5. 18:40
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem teljesen. Ha sportos, erős izomzatod lenne akkor nem jó a puha, mert összeroppantja az izom, ekkor ajanlatos kemény.

Puha az csak elvileg nehezebben pattan ki, de én ezt nem tapasztaltam. Viszont nem nyom, nem érezni, nem zavar pisilésnél. Nekem is laza izomzatú. Viszont alacsony mehszajhoz nem ajánlom, akkor kicsit kilóg, de közepesre jó.


Vehetsz középkeményet is.

Azt hiszem sokan szeretik a rainbow meg a lalicuot is.

2021. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mármint a mermaidot alacsonyranem ajánlom, arra a guppy t
2021. júl. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!