Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pecsételő vérzés menstruació...

Pecsételő vérzés menstruació után két héttel? Mi okozza?

Figyelt kérdés

A menstruacióm 06.26 járt le, 27én pedig együtt voltam a barátommal, kiszakadt az óvszer és belém ment. Rá 3-4 órára be is vettem az esemény utáni tablettát. Ma arra lettem figyelmes, hogy picit vérzek, sosem történt ilyen velem, nagyon megijedtem.

Mikor történt az incidens nem voltam termékeny időszakban, és gyógyszert is vettem be. Jelezhet beágyazódási vérzést is szerintetek? Csak 24én kell megjönnie.



2021. júl. 5. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nem! Ez egy lehetséges mellékhatása az eseményutáninak. Nyugi
2021. júl. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az esemény utáni egy lórúgás a szervezetnek, mindent összekuszál hormonszinten, úgyhogy szerintem szerencsésnek mondhatod magad ha csak ennyi lett tőle.

Ezért is mondják hogy egy évben csak egyet szabad bevenni max.

2021. júl. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy a kettes írja, annyival kiegészíteném, hogy akár fél évre is bekavarhatja a ciklusodat.

Úgyhogy azt, hogy 24-én kell megjönnie, most el is felejtheted.

2021. júl. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!