Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van esély arra, hogy meddő...

Van esély arra, hogy meddő vagyok?

Figyelt kérdés
14 éves koromban jött meg először, utánna egy évig semmi, ezt követően volt 3 hetes ciklusom is, majd egy évig semmi, alig jött meg rendesen, most 19 vagyok, fél évvel ezelőtt kB 3 hónapig minden rendben volt, most megint több hónapja kimaradt, terhesség kizárt, orvosnál nem voltam, ettől függetlenül szeretném ha normális válaszokat kapnék, nem diagnózist kérek, csak hogy van arra esély, hogy meddő vagyok?
2021. júl. 5. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Arra akkor is lenne ha semmi bajod nem lenne a ciklusoddal. Menj orvoshoz
2021. júl. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A meddőség szerteagazo téma.

Van aki pcos miatt meddő, de váratlanul mégiscsak lesz egy kósza peteerese és terhes lesz.

Más meg rendszeres ciklus mellett nem esik teherbe vagy ami paradoxon, hogy akkor kergül meg.


Meg persze kell hozzá egy férfi is. Náluk is lehet gond pl spermium számmal vagy esetleg a férfi meg a nő nem kompatibilis egymással(a nő szervezete akadályozza meg adott férfival való megtermekenyulest)


Neked elsősorban egy kivizsgálás kell, hogy miért nem rendszeres a ciklusod. A többin raersz filozni, ha eljon az ideje.

2021. júl. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A női nemi működés rendkívül finoman és bonyolult módon szabályozott és a folyamatban az egyes történések nem matematikai szabályossággal kapcsolódnak egymáshoz. A petesejt érése és kilökődése lehet szinte teljesen független a méh nyálkahártya rendszeres megújulásától.
2021. júl. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mint az első. A meddőség nem csak a ciklus rendszertelenségétől lehet. De lehet pl PCOS-ed, ami idővel meddőtelenséget okozhat, ha nincs kezelve. De lehet, hogy nem az. Vagy lehet, hogy van PCOS és attól még terhes lehetsz. Orvos.
2021. júl. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%

Arra is van esély hogy ufo vagy.... nem szeretnélek riogatni, mert 1 nincs hozzá tudásom a te személyes esetedről, 2 nincs hozzá szívem. DE ez egy érdekes dolog, mondhatnám hogy elbasztad, hogy nem szóltál senkinek, vagy legalábbis azt nem írtad. Mikor hozzám jönnek én is, 2-3 vizsgálat után mondok valamitt...



Mikor olvastam először arra gondoltam, hogy amit te vérzésnek láttál az nem is az, de furcsállom, hogy ilyen változó a ciklus... nagyon érdekes hogy több évig semmi nem volt, mármint az első és a második között...



Tényleg ne add fel! Nőgyógyászhoz mennj el és ő majd elírányít. És nagyon szuper hogy ilyen fiatalon foglalkoztat az hogy mi lesz a későbbiekben.

2021. júl. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!