Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért leszek rosszul másnap?

Miért leszek rosszul másnap?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. 16-17 éves koromban, mikor elkezdtünk eljárni a barátaimmal, akkor nagyon jól bírtam az alkoholt, simán lement 8x4cl tequila anélkül, hogy bármit is érzetem volna, nem voltam másnapos és részegnek sem érzetem magam, amit akkor nagyon nem szerettem, mert mindig én voltam a józan és nekem kellett gondoskodni azokról, akik rosszul voltak. Mostanában, már egy olyan 1-2 éve viszont ez nagyon megváltozott. 1 erősebb pálinka után már visz a fejem, a kis mennyiségű alkoholt is megérzem. Direkt ezért mostmár ha ritkán elmegyek valahova, akkor nem iszok sokat. Tegnap este születésnapon voltam, egyfajta koktélból ittam 2-t, meg egy shotot és most reggel olyan rosszul vagyok, hogy alig állok a lábamon. Nem voltam részeg, már 11-kor jöttem is haza, abszolút nem éreztem be, de most reggel egyszerűen tényleg elég gatyán érzem magam. Hányingerem van, émelygek. Mitől lehet ez a hirtelen változás a tini koromhoz képest? Nagyon idegesít, mert tényleg, ha már csak koccintani is akarok valakivel, vagy beülünk valamit meginni, akkor már ilyen rosszul vagyok reggelente.

2021. júl. 9. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Örülni kell ennek, ez fog megvédeni az alkoholizmustól.
2021. júl. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%
A menstruációddal is hatással van, vagy mit keres ebben a témakörben?
2021. júl. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
36%

Eskü ugyanez van velem, de teljesen fordítva, és a változás elég durva. Én csak 19 évesen kezdtem inni, akkor kis bortól is teljesen ringispil voltam, izgulnom kellett hogy mikor esek vagy dőlök el miközben a többiek boldogan elvoltak

Most 3 évvel később, 4 deci kell a vodkából hogy igazolja magát hogy ez nem víz volt🤣. És másnap sincs

2021. júl. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!