Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, ha ennyire...

Mit csináljak, ha ennyire szűk vagyok?

Figyelt kérdés
Fertőzésem van, de nem tudok felrakni hüvelykúpot, mert nem megy fel. A szex is mindig fájt, de ennyire durva még nem volt.:(
2021. júl. 9. 17:42
 1/5 anonim válasza:
37%
Próbálj kúp helyett mást használni, de előtte menj el dokihoz, ha nem akarod hogy nagyobb gond legyen.
2021. júl. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

De hát a kúp kb. fél cm átmérőjű! Nem lehet, hogy csak nem tudod ellazítani az izmokat...??


Kizártnak tartom, hogy egyáltalán szexelni tudj, ha egy félcentis kúp nem megy fel!

2021. júl. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen kupot próbálsz? Engem a betadin felmart és ezért nem tudtam felhelyezni.
2021. júl. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Feküdj le, próbálj ellazulni, a kúp legyen benedvesítve. Ha másképp nem megy használj síkosítót.
2021. júl. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért fáj, mert fertőzésed van. Próbáld meg mindenképp feltenni. Fáj, emiatt rá is görcsölsz, de anélkül nem gyógyulsz meg.
2021. júl. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!