Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a menete a nőgyógyász...

Mi lehet a menete a nőgyógyászati vizsgálatnak, ha...?

Figyelt kérdés

Ha az a panaszom, hogy megnyúlt a ciklusom (55nap most)? Vagy ugyanazt csinálják, mint egy sima szűrésnél?

Még sosem voltam, előre is köszönöm a válaszokat.



2021. júl. 9. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Megvizsgálnak lehet hogy több vizsgálat is lesz pl ultrahang és ha szükség van rá írnak rá gyógyszert
2021. júl. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Általános vizsgálat, azt fogja mondani, hogy legyél türelmes.

Terhességi teszt megvolt? Nem fogyókúrázol? ..vagy mostanság Covid oltástól ez sokszor előfordul.

2021. júl. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már menstruáltam, de 55 napos volt a ciklus. Azelőtt 44, azelőtt 38.

Nem fogyókúrázom, de a napi 4 étkezés helyett 2 sikerül az új munkám miatt, ami nyilván kevesebb kalória, de nem drasztikus, mert nem fogyok.

Nem kaptam oltást egyáltalán.


Hozzátenném, 21 vagyok, és sztk-ba van időpontom.

2021. júl. 10. 00:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Eleve hosszúak a ciklusaid. Ami önmagában jó lehetne, de ha gyereket akarsz probléma lesz. A nőgyógyász azt fogja mondani, hogy szervileg rendben, hisz ez a dolga, kérj további (hormonális) kivizsgálást.
2021. júl. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy eddig volt 23 napos ciklusom is tavaly. Ahhoz képest ez rossz. Illetve az, hogy 35 napnál tovább tart, eléggé aggaszt.

Remélem nem fogja lerendezni egy fogamzásgátlóval. Majd kérek akkor rendes kivizsgálást. Köszönöm szépen!

2021. júl. 10. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!