Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert nem tudtam normalisan...

Miert nem tudtam normalisan kivenni a menstruacios kelyhet?

Figyelt kérdés

Kiprobaltam, gondoltam ez jo lesz, bar nincs bajom a tamponnal, csak mindig stresszelek, ki fogok-e tudni menni idoben cserelni, mert munka kozben elofordulhat, hogy nem tudok hirtelen mindent eldobni... (Igazabol sosem volt ebbol gond, csak gondoltam a kehely megis kenyelmesebb.)

Otthon probaltam ki, kb egy orat hagytam bent, aztan alig birtam kivenni, nem tudtam rendesen benyulni erte es csupa veres lett a kezem. Persze kijott, par perc volt az egesz szerencsetlenkedes, de szerintem tul kemeny az anyaga, vagy nem tudom. Felhelyezve nem volt kenyelmetlen, nem ereztem, de lehet masmilyet kellene venni. Melyik a legkonnyebben kiveheto? :D


2021. júl. 11. 13:01
1 2
 1/14 anonim válasza:
12%
Atya ur isten (egy pasi aki beleszaladt ebbe a kerdesbe)
2021. júl. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1# Akit nem erint a kerdes, gondoltam sajat felelossegere olvassa el majd :D
2021. júl. 11. 13:12
 3/14 anonim válasza:
9%
Vegigolvastam, de ennem kellett par falatot mert a cukrom is leesett 😆
2021. júl. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Én még nem mertem használni, mert pont ettől tartok, hogy nehéz lesz majd kivennem. De sokat olvasgattam a témában és azt tudom, hogy idő mire az ember belejön. Az is lehet, hogy nem megfelelő típust választottál.
2021. júl. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%

A betét nem opció?

Higiénikus, és könnyen cserélhető.

A kehely durván fertőzésveszélyes.

2021. júl. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha véres lett a kezed, akkor rosszul van feltéve, nem képződött vákuum. Gyakorolni kell, idő mire ráérez az ember.
2021. júl. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

5 Nem, olyan kell mindenkepp, ami megakadalyozza, hogy belolem kifolyjon. Nem szeretnek egy percet sem csucsulni a veremen.

6 Ugy tunt, mintha jol lenne felrakva. Azt irta, kiszedesnel be kell nyomni az oldalat, hogy megszunjon a vakum, de siman lehet, hogy csak azert lettem veres, mert pont akkor indult el egy adag, amikor ki akartam szedni...

M-es meretet vettem, szerintem ez jo, de lehet kellene egy puhabb anyagu, vagy kisebb, mert nehez volt melle benyulni es osszenyomni is. Mindenesetre probalkozom meg vele, de egyelore csak otthon.

2021. júl. 11. 17:35
 8/14 anonim ***** válasza:

Ezeket kell tudni, ha a megfelelö kelyhet akarod:

- méhszáj magassága vérzés alatt

- görcsölsz-e vagy sem

- hüvelyizom erössége

- sportolsz-e

- vérzés erössége

Lépj be a kelyhes fb csoportba. Minden kérdésre választ kapsz.

2021. júl. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Honnan tudom a mehszaj magassagat?
2021. júl. 11. 23:52
 10/14 anonim ***** válasza:
31%
5 Jézus, de buta vagy. A betét pont nem higiénikus ott rohad benne a vér, ami érintkezik a bőröddel. A kehely miatti fertőzés mértéke pedig elhanyagolhatóan kicsit, főleg a betét és a tampon miatti fertőzésekhez képest.
2022. febr. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!