Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális a menstruáció előtti...

Normális a menstruáció előtti véres vizelet?

Figyelt kérdés
pár nap múlva kéne megjönnie, azért kérdezem mert az is lehet, hogy felfáztam, vagy valami fertőződés, hisz balatonon voltunk. Köszi előre a választ.

2021. júl. 12. 02:42
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Véres vizelet semmiképp sem normális és semmi köze a menstruációhoz.

Biztosan nem megjött és azt láttad?


Illetve fájt a pisilés? Nekem fájt mikor legutóbb ilyen volt.


Menj dokihoz, majd ő tudja mit kell csinálni, én azt hiszem csak fájdalom csillapítót kaptam..

2021. júl. 12. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
A vizelet a húgyutakból jön (vese, húgyhólyag, húgycső), a menstruációs vér pedig a nemiszervedből (méh, hüvely)…szóval mi köze lenne a vizeletednek a menzeszedhez???? 😳
2021. júl. 12. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy az is lehet hogy megjött, de csak alig,vagy valami elő vérzés és ezért van vér a vizeletemben, viszont ez kizárva mostmár.
2021. júl. 12. 09:07
 4/5 A kérdező kommentje:
Az elsőnek üzenem, hogy fájdalmat nem érzek közben, és nem is az hogy nem láttam. Akkor marad az orvos.
2021. júl. 12. 09:12
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Tudjuk, hogy masik lyukon jon a vizelet, de mikor preseljuk, akkor a huvelybol is tavozik, ami van es osszekeveredik, ugyhogy nem primitiv nem tudni.

Sokkal nagyobb a valoszinusege, hogy valami menstruacio-fele, bar azt megis erezni kellene. Ha a vizelet lenne, azt komolyan kell venni es muszaj surgosen utanajarni.

2021. júl. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!