Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Június 19.-én félbehagytam a fogamzásgátlót(volina) mert elég durva szorongásaim voltak(amik azóta elmúltak szerencsére)

Június 21.-én meg is jött a megvonásos vérzésem,tartott 5-6napig,de nem egészen azóta mindennap fáj,görcsöl a hasam ami kibirható,viszont nagyon érzékeny a mellbimbóm amikor hozzáérek.Gindolom ez valahol normális mert hormont szedtem..

Nemtudom mire számíthatok hogy mikor jön meg.

Olvasgattam sokat róla hogy elképzelhető hogy hónapokig nem fog megjönni a menstruációm,de tapasztalatokra lennék kíváncsi hogy kivel mi történt az abbahagyása után.



2021. júl. 12. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
En szedtem fogamzásgátlót, amikor abbahagytam nekem is megjött, aztán utána kb 1 hónap múlva ismét, de akkor már jobban görcsölt a hasam, darabosabb volt stb stb, mint előtte. Amik vannak tüneteid azok normálisak, nekem is voltak. Elvileg azt mondják, hogy ha valakinek a szedés előtt nem volt vele problémája (nem maradt ki stb) akkor utána is helyreáll, ha mégsem akkor várj 1-2 ciklust és ha úgy van menj vissza a nőgyógyászhoz. :)
2021. júl. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rendben van. Előtt oké volt a havim csak nagyon erős görcseim voltak és ez volt az egyetlen megoldás. :)

Köszönöm szépen a válaszodat,kicsit türelmes leszek akkor. 😄

2021. júl. 12. 13:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is, miután abbahagytam, első időszakban minden hónapban (gondolom peteérés környékén) annyira érzékeny volt a mellbimbóm, hogy nem túlzok, ha azt mondom, hogy még az is rossz volt, hogy a felső/melltartó hozzáért.

Legyél tényleg türelmes, nekem is idő kellett, hogy rendeződjenek a dolgok, viszont ha fél vagy 1 év után sem okés a helyzet, akkor orvos.

Illetve, nekem a lady ciklus tea rengeteget segített, jó szívvel ajánlom, de először tényleg adj időt a testednek arra, hogy újra elkezdje a normális működést.

2021. júl. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szuper. :) köszönöm szépen.

Neked is ment a zöld. :)

2021. júl. 13. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!