Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemi fertőzés, mit tegyek? (l...

Nemi fertőzés, mit tegyek? (leírás)

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám hogy lehet valami fertőzésem van. És akkor most a nőgyógyászhoz kell mennem?

Meg sose voltam és nem is igazán tudom hogyan kell ilyeneket rendezni, readasul szégyenlős vagyok.

De el kéne mennem valahova megnézetni.

Dunaújvárosban élek, esetleg aki dunaújvárosi, valakit tudsz ajánlani? (tapasztalat, vélemény)


2021. júl. 12. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász sürgősen, nem tudok ajánlani sajnos mert Szlovákiában vagyok.
2021. júl. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%
Minél többet agyalsz rajta, annál rosszabb lesz. Túl kell rajta esni, mindenki utál nőgyógyászhoz menni. Totál normális dolog, hogy fertőzéssel megy az ember el az orvoshoz. Nem nagyon kell semmit mondani, max annyit ami alapjan gondolod, hogy fertőzésed lehet, megnéz és kész, 5 perc, majd receptet ír és viszontlátásra.
2021. júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat❤️
2021. júl. 12. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!