Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzesz előtt mennyire kívánjá...

Menzesz előtt mennyire kívánjátok az édességet?

Figyelt kérdés

Én konkrétan a falat kaparnám most... xD borzalmas.


Mit tesztek a kívánósság ellen?



2021. júl. 12. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon. Pont ezeket a napokat élem. 🤣 Próbálok nem zabálni,inkább gyümölcsöt vagy valami cukormenteset nasizni. De néha lecsúszik 1-2 csoki azért.
2021. júl. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Eléggé. Valamennyire szoktam engedni a csábításnak, de azért igyekszem kontroll alatt tartani. Pl. étcsoki és gyümölcsök nekem általában beválnak ilyenkor.
2021. júl. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Aztán amikor megjön én egyáltalán nem akarok enni semmit. XD
2021. júl. 12. 22:06
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Én olyankor nagyon kívánom, de tudom, hogy nem érezném magam jobban tőle. Nem is esne jól, legfeljebb az első néhány másodpercben, mikor a számba kerül. Ezzel együtt se vagyok képes mindig ellenállni, sokszor lesz édességmaraton a vége. Valami ilyesmi lehet súlyos drogfüggőnek lenni, mikor már nem is leli örömét az illető a drogfogyasztásban, csak nem bírja elviselni a hiányát.
2021. júl. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, én sose voltam így.
2021. júl. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem az edesseg, de ejfelkor arra kell felkelnem, hogy sajtot, savanyusagot, korpas kekszet, es ilyesmiket csipegetek, es nem tudom abbahagyni.
2021. júl. 13. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5, a PMS sokaknál egy kisebb fokú, átmeneti inzulinrezisztenciával jár a hormonváltozások miatt, de persze nem mindenkinél. Többek között ez is okozza az édességvágyat. Úgy látszik, te a szerencsés kivételek közé tartozol :-)
2021. júl. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 Sajnos nem. Kívánnék inkább édességet akkor. :D Nálam szédülés van olyankor, de olyan szintű sokszor, hogy fel se tudok állni. 😔
2021. júl. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

Én a tejcsokit, lényegében csak azt kívánom, de azt mindig, ciklustól függetlenül.

A többi édesség élmény szintjén olyan számomra, mint a rántott hús rizzsel, amolyan meh. :D

A csokit viszont extrémen szeretem piros napokon, PMS-ben és ezeken kívül is.

2021. júl. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8, jogos, az tényleg elég kellemetlen lehet.
2021. júl. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!