Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális menstruáció előtt?

Ez normális menstruáció előtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb 2 héttel menstruáció előtt vagyok (2 nap híján), és ma borzalmas derékfájásra keltem reggel. Jobb oldalt fájt, úgy ahogy egyébként menstruáció előtt közvetlen szokott - de ennyivel előtte nem igazán jellemző nekem. Illetve a melleim érzékenyek, nem fájnak kifejezetten, csak olyan kellemetlen érzés. Nem rég volt “peteérésem”, naptár szerint tegnap. Azért raktam idézőjelbe mert egyébként fog.gátlót szedek és nem kéne hogy érezzem, de minden hónapban nagyon faj a hasam peteéréskor.


Szerintetek ez normális hogy hirtelen ilyen jellegű tünetek léptek fel? Csak mert eddig ez nem volt jellemző. Elég paranoias vagyok mostanában hogy valami nem okés.


Köszönöm.



2021. júl. 12. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Oltottak mostanában?
2021. júl. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha fogi gátlót szedsz, akkor nincs peteérésed. Ha rossz megérzésed van, akkor menj dokihoz. Inkább menj feleslegesen, minthogy gond legyen.
2021. júl. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen májusban kaptam oltást.


Voltam már orvosnal, elküldött hogy paranoias vagyok. Gyorsan megvizsgált és elvileg minden ok volt, de pl gyanakodtam endora is, azt mondta az nem jellemző…

Mondtam neki azt is amúgy hogy ugye elvileg nincs peteeresem de ugyanúgy gorcsolok minden hónapban amikor elvileg lenne. :(

2021. júl. 12. 23:09
 4/6 A kérdező kommentje:

Egyébként lehet bármilyen hatással az oltás a havi vérzésre?


Május végén kaptam a másodikat, a júniusi mensi rendben volt, de most ezek a tünetek megleptek.

2021. júl. 12. 23:10
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt jó pár nő, aki jelentette, hogy az oltás befolyásolta a menszeszét, szóval lehet, hogy volt valami.


Az a baj az endoval vagy más ilyen dolgokkal, hogy ha jól tudom, akkor bébitabi alatt nem lehet diagnosztizálni, mert nem a saját hormonjaid vannak. Ez nem tuti. Engem most néznek pont meg, hogy van-e de én már 3 éve nem szedek semmit sem.


Az a doki, aki kivizsgált, csinált vér teszteket? Vagy csak elküldött, hogy "ugyanmár"?


Érdemes elmenni egy másik dokihoz, esetleg egy endokrinológushoz és nem egy nőgyógyászhoz. Egy doktor nem doktor. Két doktor egy doktor. Három doktor, az egy diagnózis.

2021. júl. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen illetve említette az orvos hogy csak akkor lehet biztosra tudni hogy van-e endo ha laparoszkópiát csinálnak.

Voltam egyébként endokrinologusnal, mert pajzsmirigy de elküldött a nődoki, ő arra gyanakodott hogy alulmukodik. Egyébként már pontosan nem emlekszem, mi mennyi lett, de kettő érték is pont a határon volt.

Továbbá endora visszatérve azt javasolta az endokrinologus is, hogy amíg nincs tervben baba ne bolygassuk a dolgokat mert megiscsak mutetrol van szó.



Szoval ezzel kapcsolatban előrébb nem jutottam. És továbbra sincs válasz a kérdéseimre, pl hogy miért érzem azt hogy van peteérésem amikor nincs.


Valószínű elmegyek még egy orvoshoz, keresek valaki jót…

2021. júl. 13. 02:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!