Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire kellemetlen ha több...

Mennyire kellemetlen ha több orvoshoz járok egy adott probléma miatt?

Figyelt kérdés

Nőgyógyászati gond.

Pontosabban hüvelyi gombás fertőzés de eddig csak ránézésre mondták ezt mindketten egyik se vett kenetet.

Első orvosom kicsit lekezelő volt ezért nem mentem vissza.

Második rendes volt de ő is ugyanazt mondta és ugyanazt a gyógyszert írta fel de kaptam mást is de ezzel nem lettem előrébb.

A felírt gyógszerek közül egyik se használt pedig előírásszerűen használtam őket és nem egyik pillanatról a másikra vártam a csodát.

Sajnos évek óta van ez és nem úgy hogy elmúlt majd visszajön, folyamtosan és mára egyre rosszabb panaszokkal és a félelmem miatt húztam edig.

Tüneteim: erős viszketés, bőr hámlás, büdös folyás néha pisi de általában krém állagú és sárgás foltot hagy.

Nagyon szeretnék megszabadulni tőle, nagyon kellemetlen hogy emiatt rendesen bugyit se hordhatok betét nélkül. Nem probléma az igaz, de azért jobb ha simán lehetne a bugyi szabadon.

Mindig pamut bugyit hordok.

Már egy ideje nem is folytatom a kezelést, mert beállt egy kis pénzhiány de kezdem feladni, hogy ebből kigyógyulhatok olyan reménytelen.

Étrendemen változtatni nem hiszem hogy menne, mert egy ideig még oké betartom de könnyen vissaesnék szerintem.

Szűz vagyok, sosem szexeltem, párom sincs.

24 vagyok, lány.



2021. júl. 13. 10:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
61%

Úgy, hogy ott megtalálod, kinél voltál, ki írt receptet, esetleg?

Normális ember elrakja a leleteit. Ha nem raktad el, EESZT, betegéletút.

2021. júl. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
82%
Normál citólógia kimutatja a nem feltétlenül szexuális úton terjedő betegségeket. Gomba, vagy bakteriális vaginózis, sugárgomba, HPV stb. egyszerű tenyésztéssel kimutatható.
2021. júl. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
11.Aha szóval már elkönyvelsz nem normálisnak mert nem írtam sehol hogy elaraktam volna a receptet csak most hirtelen kiment a fejemből..
2021. júl. 13. 10:56
 14/14 anonim ***** válasza:
61%

a receptet az ember nem rakja el, kiváltja. De te azt sem tudod, kinél voltál, erre írtam, hogy van pár lehetőség kideríteni. De akkor csak kötözködj.


12, az a baj, hogy sokszor már mindenhol megtalálható a kórokozó, jobb, ha kiderül, és nem csak helyi, de általános kezelést is kap.

2021. júl. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!