Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Szörnyen érzékenyek a...

Csajok! Szörnyen érzékenyek a mellbimbóim, de nem jó értelemben. Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy ilyenkor, amikor kezdem felfedezni "ezt az egész" dolgot, kezdek rájönni, hogy tök abnormális vagyok. Internet, filmek, sorozatok, nagy nyitottság világa: rengeteg helyről kapom az impulzust, hogy elvileg egy petting során, vagy szex közben valami nagyon kellemeset kéne éreznem a mellbimbóim izgatása közben.


Hát nekem nagyon nem jó, sőt. Egyenesen irritáló és kellemetlen, szárazon és nedvesen egyaránt. Már egy apró fuvallat is kikészít, és főleg télen a melltartók is. (vannak praktikáim, hogy miként tehetem elviselhetőbbé)


Az utóbbi pár évben fedeztem fel ezt, előtte nem emlékszem, hogy túlzottan akadályozott volna akármiben is.


Ez szerintetek átmeneti, volt nektek is ilyen korszakotok? Mire utalhat ez? Van, amelyikőtöknek szintén ilyen fájós? Ha ilyen marad, ettől még élhetek teljes értékű szexuális életet? Mennyire elvárt ma a nőktől a "mellbimbós játék"?


Most leszek 18, köszi 💕💕



#túl érzékeny mellbimbó
2021. júl. 13. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki más. Nagyon sokaknak érzékeny a mellbimbójuk és kellemetlen tud lenni, ha izgatni próbálják. Ettől még lehet teljes értékű szexuális életed :) Olyan hogy "elvárt" dolog, ezt verd ki a fejedből. Csak azt csináld ami neked jól esik.. tudni kell nemet mondani a szexben is. :) Ha megnyugtat, elmehetsz dokihoz aki megvizsgálja a melleid, de valószínű "csak" nagyon érzékenyek és ennyi, még fejlődésben vagy. :) Sőt, a melleink egészen addig fejlődnek, míg babát várunk, szoptatunk.
2021. júl. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
84%
Nem vagy abnormális, nincs ezzel semmi baj. Arra utal hogy sok ott az idegvégződés. Természetesen ettől lehet csodás jó nemi életed, megmondod a partnerednek hogy ne piszkálja mert kellemetlen, és kész.
2021. júl. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon megnyugtattatok!💕😊
2021. júl. 14. 12:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!