Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Valakivel volt...

Mit tegyek? Valakivel volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Szex közben és után is fájdalmat érzek a hüvelyemben és az alhasamban és vérzek is szex közben vagy után mikor hogy. Ezek utan pedig általában energiaszegény vagyok szóval alig bírok még ülni is mert olyan furán érzem magam. Voltam nőgyógyásznál aki talált egy kis méhszájsebet amire azt mondta hogy nem vészes és hogy nem kell vele foglalkozni és felírt egy kúpot amit nem mondott el hogy mire is írta fel pontosan mert a kúp gombára van. Nagyon meg vagyok ijedve és őszintén szólva én nehezen hiszem el azt hogy nem kell a sebbel foglalkozni. Bármit meghallgatok amit tanácsoltok természetes gyógymódokat vagy tényleg bármit. Illetve szerintetek felkeressek egy másik orvost? A citológiám P2es lett ha ez számít. Segítsetek pls.

2021. júl. 14. 07:51
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
másik orvos helyett olyan szexpartner kéne aki törődik veled.
2021. júl. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Eskuszom tobb kerdest nem irok ki... hogy lehet valaki ilyen? Megis hol olvastad azt hogy ilyesmire panaszkodom? Vagy mibol szurted ezt ki vajon? A problemara keresek megoldast nem valtogatni szeretnek mert ez egy nagyon meno dolog a mai vilagban ugyebar. Nekem nem szexpartnerem van hanem kapcsolatom es koszonom a parommal nincs problemam viszont az orvosaimmal van. Es ezzel a beszolasoddal egy kicsit sem segitettel ha esetleg nem tudnad.
2021. júl. 14. 08:13
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Fáj, vérzel, de megdug. Ez bőven kimeríti a szarik rád fogalmát. De ha neked jó, csináld csak.
2021. júl. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Ami a méhszájsebet illeti: olvass utána mielőtt hülyének nézed az orvost.
2021. júl. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem minden esetben faj es nem mindig verzek, tulajdonkeppen meglepetes sosem tudjuk hogy mikor mi lesz es ha faj abbahagyjuk de azert ez nem allapot.
2021. júl. 14. 08:27
 6/9 A kérdező kommentje:
Kepzeld utanaolvastam es semmi jot nem irtak rola. Ugyanis rak jele is lehet amit esetleg figyelmen kivul hagy. Na ilyeneket olvasok.
2021. júl. 14. 08:28
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talán megbízható oldalon olvass.... Ez sima hámsejt eltérés, nem valódi seb, ha ez pici semmi kóros nincs benne. . Ha nem megbízható forrásból tájékozódsz, a neten minden IS rák jele. Szóval ne parázz. A kúp meg amit kaptál, jó eséllyel arra szolgál hogy visszaállíts a hüvely ph-ját, vagyis megelőzze az újabb fertőzéseket. Ez betett kezelési módja a méhszájsebnek. (nyilván nem szemenként adta a doki, betegtájékoztató meg van van a csomagolásban.. Na mindegy, nem mindenikek alap elolvasni.)
2021. júl. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A betegtajekoztaton joforman semmi nincs :) a celozgatasbol pedig mara eleg. Az ilyen emberekre szoktak mondani hogy nem kapott meg pofont. Az emberekbol sajnos eltunt a joerzes es a segiteni akaras. Helyette van flegmazas es okoskodas. Gratulalok.
2021. júl. 14. 09:05
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vele semmi dolgod, szólt volna, ha nem elég az éves kontroll, hanem sűrűbb ellenőrzést igényel.
2021. júl. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!