Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aviva torna kapcsán tapasztala...

Aviva torna kapcsán tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Meg kellett volna jönnie már a menstruációmnak pár napja. Nagyon fontos lenne, hogy pontosan jöjjön meg a nyaralás miatt. Eszembe bejutott az Aviva torna. Utána olvasgattam, néztem videókat, de még mindig nem tudom, hogy melyik lenne az a három-négy gyakorlat, ami tudna rajtam segíteni. Valaki, aki tapasztalt ebben tudna nekem linkelni videót vagy részletesen leírni a torna menetét? Előre is köszönöm.



2021. júl. 14. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Maga a torna tesz jót a testnek nem pedig kifejezetten csak ez a torna.

Egyébként meg rendszeresen kéne csinálni, nem csak vészhelyzet előtt pár nappal.

2021. júl. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bevált olyan szempontból, hogy visszahozta a korábban anorexia miatt elmaradt ciklusomat. Viszont irányítani nem annyira lehet vele. Van benne kifejezetten meghozó gyakorlat, amit ha az esedékes kezdőnap reggelén csinálsz, akkor biztosabban megjön. Egyszer sikerült így meghoznom, de akkor is csak 2 nap után.
2021. júl. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Menzesz alatt is végezhető az aviva?

(Nekem felerősítette, bár még az elején vagyok , azaz 3 tornán vagyok túl.)

2021. aug. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Menzesz idején ne csináld! Legfeljebb olyan esetben, ha a nőgyógyász egészségügyi kaparást javasol. Azt el lehet kerülni, ha egy ideig naponta csinálod a tornát, menzesz idején is. De ez extrém eset.
2021. aug. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ! 🙂
2021. aug. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!