Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aranyér a hüvelyfelé, másnál...

Aranyér a hüvelyfelé, másnál volt ilyen, és ha igen, mit használt rá?

Figyelt kérdés

Időnként előjön, szúr, fáj a hüvely bemenetnél, és gát részen is érezni, hogy onnan indul. De a hüvelynél eléggé szúr.

Másnál is volt ilyen, mint használtatok?



2021. júl. 15. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy aranyér?
2021. júl. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, doki mondta, hogy arra felé megy egy.

És megerőltetés után szokott előjönni a szúrás érzés is.

2021. júl. 15. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy ilyen lilás dudor a gátamon, meg voltam ijedve és elmentem nőgyógyászhoz, nekem azt mondta hogy visszér, és hogy olyan mint az aranyér, de nem pont az, csak ahhoz tudja hasonlítani, és még azt is mondta hogy kb minden harmadik nőnek van ilyen.

Nekem csak egyetlen egyszer gyulladt be, amikor elvesztettem a szüzességem, akkor nem használtam rá semmit, csak vártam és lenyugodott. Szerencsére azóta egyszer sem fájt.

Ami még érdekes, hogy izgalom hatására megduzzad, vérrel telítődik. Pont ebből lehet tudni hogy visszér, és nem aranyér. A tiéd is megduzzad? Mert akkor neked is értágulatod van ott.

2021. júl. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Proktológusnál voltam, ő mondta hogy egy aranyér megy abba az irányba, de nem kérdeztem meg hogy kifejezetten attól lehet-e, de valószínűnek tartom, mivel erőltetés után érezni ezt is.

De jó tudni hogy ilyesmi is lehet, majd rákérdezek nőgyógyásznál is esetleg.

Köszi a választ. :)

2021. júl. 23. 01:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!