Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet ellene tenni?...

Mit lehet ellene tenni? (farokcsont tájékon izzadás)

Figyelt kérdés
Nem tudom mióta, de nem olyan régóta fenn álló problémám, hogy farokcsont tájékon ,vagy is pont ott rettentesen izzadok de mintha dézsából öntenék ott a vizet. Fürdés után megtörlöm ott, 1 perc és újra érzem hogy folyik onnan a verejték. Ott jobban izzadok mint a hónaljban. Pedig a hónalj izzadás szokott kiváltani szorongást nálam nem ez. Itt ez inkább kellemetlen hogy hiába törlöm le zsepivel percenként az izzadást, szinte azonnal érzem és sajnos néha a bugyim is ott vizes és kellemetlen érzés ez. Nem tudom mi váltja ki, hogy pont ott izzadok ennyire. A legtöbb problémám kezd megszűnni már ami jó hír de ha ez megszűnne sokat segítene az önbizalmamban. Lehet amúgy van kis aranyerem mivel érzek ott egy puklit, néha viszket ott, véres szokott lenni kicsit de nem hinném hogy ez okozná. Még nem jártam orvosnál ez ügyben de már kéne csak nem tudom milyen orvoshoz érdemes menni ezzel, ki foglalkozik ilyennel? Addig is valami házi praktikát tudok ilyen témában? Komolyan mondom sok embert látok, hogy az egész pólója hátul egy nagy izzadtság folt, buszon kapaszkodó embereken néha érzem a testszagot büdösen de ezt talán még kellemetlenebbnek érzem mint azokat, mivel ez talán nem szokott...és kicsit félnék is majd elmondani ezt a gondot mivel olyan cikinek érzem...pedig megjártam a nőgyógyászatot is amitől jobban féltem. Mit tanácsoltok? Mindig csak pamutot hordok semmi mást. 24L vagyok.

2021. júl. 18. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ebben semmi ciki nincs. főleg ilyen melegben. de hogy milyen orvos kéne, azt nem tudom
2021. júl. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1.Tudom, csak sajnos ez nem csak melegben történik, ahogy észrevettem időtől független van ez jelen.
2021. júl. 18. 09:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
háziorvost kérdezd meg
2021. júl. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a hajammal, fejemmel vagyok igy. Kimegyek az utcára, és 5 perc múlva elkezd úgy izzadni... És a 18 fokban is ugyanúgy, mintha 40 fok lenne. Nekem a covid óta (március vége) van ez.

Elmentem ezzel a dokihoz 2 hete, mert már nem birom. Elküldött vérvételre, hasi uh-ra, meg azt is mondta, nőgyógyászhoz is menjek el. Mindenhova időpontot kérni, sehol nem veszik fel soha. Nagy nehezen sikerült. Jövő héten megyek.

Te is keresd fel a háziorvost, azért van, hogy segitsen!

Bocsi, hogy kicsit belemerültem a sztorizásba 😃

2021. júl. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

valahogy a háziorvos pont eszembe nem jutott..

2021. júl. 18. 09:31
 6/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Ez lehet pl. attól is, hogy olyan ruhát hordasz, ami nem szellőzik megfelelően, esetleg az anyaga valami miatt neked nem jó, irritálja azt a részt. Pl. cseréltél-e ruhatárat, váltottál-e mosóport, stb., műszálas-e a ruha............

Sok üléstől lehet ott kisebb gyulladás, az is okozhatja.

Nem ciki elmenni orvoshoz és kikérni a véleményét, háziorvos tud neked tanácsot adni, ha meg nem, akkor elküldhet ortopédiára.

2021. júl. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6.Mindenféle ruhát, farmert, próbáltam de mindnél jelen van sajnos...

Ruhatáramat egy ideje nem cserélem, de majd fogom.

Rengeteget ülök főleg mikor munkanélküli időszakom volt.

2021. júl. 18. 09:46
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az alsónemű is sokat számit, bár biztos tudod, hogy a pamut a legjobb. Hiába szebb, szexibb a többi anyag, de nem tesz jót a bőrnek..
2021. júl. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8.Írtam is hogy csak pamutot hordok, rendes típusban semmi tanga vagy csipkés.
2021. júl. 18. 10:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!