Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami baj lehet, ha életemben...

Valami baj lehet, ha életemben először fájt a rákszűrés?

Figyelt kérdés
Már voltam sokszor, sosem fájt, most viszont nagyon fájt. Mi lehet az oka? Szültem is régebben.
2021. júl. 18. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan az az orvos csinálta?
2021. júl. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy jobban megkaparta a kelleténél, előfordul.

Legutóbb a nővéremnek fájt nagyon és vérzett, de az ő esetében előre el is mondta az orvos hogy sajnos a kelleténél jobban meg kell hogy kaparja, mert a sok fogamzásgátlótól deformálódott a méhszája.

Ha baj lenne, szerintem nem jelezné fájdalom mert azt mondják, a daganat nem fáj. Meg akkor eleve látta volna az orvos hogy valami nem stimmel.

2021. júl. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy hpv miatt negyedevente jartam es otven leszek. Nem az orvos bena, es nem is bajnak a jele. Altalaban ciklustol fugg, pl menstruacio elotti heten sokkal rosszabb. Es van, hogy nem sikerul jol elkapni a mintat.
2021. júl. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!