Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázással hétköznap ügyelet?

Felfázással hétköznap ügyelet?

Figyelt kérdés
Ma dél körül kezdtem azt érezni, hogy valami nem okés, amikor pisilek, féltem, hogy felfáztam, mert fél-egyévenként sajnos akárhogyan próbálom megelőzni, mindig visszatér.. Szóval, dél körül éreztem, hogy valami nem jó, vettem Urzinolt, azóta iszom a teát, de csak egyre rosszabb, félek, hogy estére már véres lesz a vizeletem, mert általában nálam nincsenek megelőző ,,jelek", csak bumm nagyon fáj és véres a vizelet.. Szóval, jelenleg az egyetemem városában vagyok, amúgy vidéken, és nem tudom mit csináljak. Holnap utazzak haza vagy még ma menjek el itt ügyeletre orvoshoz? Nagyon fog fájni estére, tudom, mert már most is fáj, viszont félek, hogy elküldenének vagy bunkók lennének, hogy miért megyek el fél napos panasszal/miért ügyeletre megyek, miért nem reggel vagy rendes rendelési időben voltam, stb.. Mit cisnáljak?

2021. júl. 19. 16:34
 1/5 A kérdező kommentje:
* amúgy vidéken lakom
2021. júl. 19. 16:35
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha még rendel a háziorvosod, hívd fel, mond el neki a problémádat. Monural 1 tasakos port fel tud neked írni a felhőbe, az egy lórúgás, de hasznos. De nyugodtan menj el az ügyeletre, ha nincs más megoldás.
2021. júl. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a háziorvosom már nem rendel, majd csak holnap 8-tól. Nem fognak elküldeni szerinted az ügyeletről?
2021. júl. 19. 16:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem.
2021. júl. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, akkor elmegyek.
2021. júl. 19. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!