Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért megy a hasam?

Miért megy a hasam?

Figyelt kérdés
3 hete szültem,szülés előtt 3-4naponta mentem wc re,neha szekrekedesem is volt,de semmi komoly. Szules utan,amint felkerultem a gyermekagyas szobaba mar ment a hasam. Az elmult 3hetben sem javult. Eddig 1x volt rendes szekletem. Jelenleg napi 2x megyek ,de akkor hasmenes van. Nem sok,mindig csak egy kis mennyiseg. Rengeteg folyadekot iszom,C vitamint,magneziumot es amikor nem felejtem el vas tablettat szedek. Neha tarsul tozegafonya kapszula es multivitamin is. Baba is hasfajos nem tudom osszefugg e a ket dolog,semmi olyat nem eszek es meg a tejtermekeket is laktozmentesre csereltem par napja. De az is annyit jelent hogy reggel egy korty kavehoz ,egy korty tej. Volt meg valaki igy? Ha igen mit tudok tenni? Mire figyeljek megjobban oda?

2021. júl. 20. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha napi kétszer mész, az nem hasmenés. Egyszerűen lazább a székleted.

A rengeteg folyadék meg a hatezerféle túlszedett vitamin is is indokolhatja akár, szedj probiotikumot (ha engedi a doki), az rendbehozza a bélrendszert.

2021. júl. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1-esnek igaza van.Magnézium is okozhat hasmenést egyébként.Ne szedj ennyi mindent szerintem sem.Mondom ezt én aki abszolút vitaminpárti.Próbáldd ki hogy a magnéziumot 2-3 naponta szeded és a C vitamint is 2 naponta a többi pedig sznte felesleges a D vitamin viszont hasznos lenne nyár ide vagy oda hisz úgysem napozol órákat gondolom egy újszülöttel.
2021. júl. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én terhesen 3×2 magnéziumot szedtem.

Ment a hasam, utána jöttem rá, hogy a magnéziumtól..

2021. júl. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat akkor biztos attol. Szedek probiotikumot,protexint,szules elott ota kell. De akkor biztos a magnezium,azt hittem jot teszek magammal. 😄
2021. júl. 20. 11:34
 5/5 anonim ***** válasza:
krédező majd megszünik has menséed.hat a korházi beöntésed.olyanat eszel ami fel lazitja
2021. szept. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!