Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem vagyok terhes, mégis...

Nem vagyok terhes, mégis tejfolt van a melltartómon?

Figyelt kérdés
Ilyet még nem tapasztaltam korábban, a melltartómon pont a bimbónál mindkét oldalon fehér folt van. Ha nem vagyok terhes, akkor mitől folyhat tej a mellemből?

2021. júl. 21. 15:39
 1/9 anonim válasza:
58%
Nem akarlak megíjeszteni, de a fehér folyás mellrákot jelezhet előre. Mindenesetre sürgősen menj orvoshoz, ha más nem legalább megnyugszol, hogy nincs baj. De ez nem sok jót jelent sajnos.
2021. júl. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát, csomó szerencsére nincs a mellemben...de mindenképp elmegyek vizsgálatra! Köszi
2021. júl. 21. 15:45
 3/9 A kérdező kommentje:
Amúgy kb 2 éve voltam emlőultrahangon és ott semmit nem mutattak ki. Ilyen gyorsan ki tudna alakulni? 25 éves vagyok amúgy, ha az számít.
2021. júl. 21. 15:46
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hormonprobléma is, ha magas a prolaktin szinted.
2021. júl. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Olvass utána a neten, ha az nem elég, menj szűrésre, de ne ülj fel minden butaságnak. Ez nem rák. Nyugodj meg.
2021. júl. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én sem szeretnék egyből rákra gondolni, kb minden héten van valami, ami miatt daganatot képzelek be, főleg a Google találatok miatt🤣Meg amúgy ráknál nem csak abból a mellből jönne, amilyen daganatos? Nekem mindkettőnél volt kis fehér folt..
2021. júl. 21. 16:29
 7/9 anonim ***** válasza:
2021. júl. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia! Nem kel rögtön megijedni! Nekem is volt hasonló folyás a mellemből 2016 és 2018-ban. Mind a kettő alkalommal ciszta volt a mellemben. A cisztából ürült a váladék, ami ott maradt a melltartóm belső oldalán. Tapogasd ki a melledet, hogy érzel-e csomót. 2016-ban egy ciszta volt a jobb mellemben (az orvos tűvel szívta ki a váladékot a csomóból), utolsó alkalommal (2018-ban) 4 ciszta volt a bal mellemben. Az orvos azokból is tűvel szívta ki a váladékot, ami nagyon fájt, de így nem lett gond a későbbiekben. 2018 áprilisában voltam mammográfián, a 4 ciszta pedig az év augusztusában lett a bal mellemben.
2021. júl. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miután mindkét oldalt van, így a mellrák kizárható - makkora lehet annak esélye, hogy egyszerre van mindkét oldalt rák?


Viszont lehet valamiféle tejtermelésed akkor is, ha nem vagy terhes, ennek hormonális oka van legtöbbször. Menj el nőgyógyászhoz, de nem kell ráparázni.

2021. júl. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!