Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg csak ph felborulás lenne?

Tényleg csak ph felborulás lenne?

Figyelt kérdés

Egy ideje fura érzés van a hüvelyemben és már az alhasamban is. Mintha csípne és nem tudom ellazítani mint előtte.

Voltam orvosnál, volt vizelet vizsgálat ami negatív, nem mutat felfázást. Volt kacsás vizsgákat, de azt mondta különösebb dolgot nem lát. Volt uh, azt mondta mondta látna domináns tüszőt, és szerinte azt érzem (11. ciklusnap), meg valószínű megborult a hüvely ph -ja. Micovag ot javasolt csak ami recept nélkül van, és hát nem vagyok túl “boldog” ettől..

Volt valakinek hasonló? Azaz nincs semmi eltérés, mégis csíp vagy szúr vagy mit csinál..


Mindezért 10.000ft kért, tisztára megérte ez a mai vizsgálat :(


2021. júl. 22. 14:32
 1/2 Senior Séf ***** válasza:
82%
Sajnos a mai agyonfertőtlenített világunkban ez gyakori jelenség. A hüvelynek megvan a maga természetes (savas) kémhatása, amit sokan kellemetlen szagúnak vélnek. A gyakori belső tisztálkodás, meg a nyakló nélkül felirkált antibiotikum azonban nem tesz jót a hüvely baktériumflórájának, és gombák, agy patogén bacik lépnek a helyükre. Ezek pedig az anyagcseretermékükkel gyakorta gyulladást okoznak.
2021. júl. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
82%
*gombák, vagy patogén
2021. júl. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!