Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem izgultatok még fel nőgyógy...

Nem izgultatok még fel nőgyógyászati vizsgálaton?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek rám furán, de tényleg parázok attól, hogy benedvesedek miközben ott van a lábaim között a doki és nézi a nemi szervem. Egyedül a barátom látott és ért hozzám odalent.
2021. júl. 22. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Az IQ-d 50 alatt van sztem. Próbáltad már a tesztet?
2021. júl. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Ne aggódj, kisebb gondod is nagyobb lesz annál, hogy a doki nézi a nemiszerved...
2021. júl. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Hát hogyne, végül is kit ne izgatna, hogy egy vadidegen a legintimebb részeit vizsgálja, úgy hogy eleve kiszolgáltatott helyzetben egy széken ül feltett lábakkal.
2021. júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem fogsz, ne aggódj.
2021. júl. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Ó, dehogynem, főleg mikor felrakja a kacsát... 🤦
2021. júl. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Te sem nő vagy, hanem egy pasi, aki erre veri.


Hogyne, tök jó, mikor belém nyomja a hideg fémkacsát, meg leveszi a kenetet. Fantasztikus, kész orgazmushullám.

2021. júl. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem se nő az illető...

Nekem például egyáltalán nem fájdalmas a nőgyógyászati vizsgálat, teljesen jól elvagyok vele, de nem fogok rá felizgulni. Eleve kiszolgáltatott helyzetben vagyunk olyankor mikor szét kell tenni a lábunkat egy idegen orvosnak.

2021. júl. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egy buli után is egy idegen pasinak teszik szét egyesek a lábukat, ha már itt tartunk.

Érdekes "élmény" volt, valóban nem fájt a vizsgálat, de fura volt egy 35-ös pasi előtt ilyen helyzetben lenni.

2021. júl. 25. 11:17
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem az #5 válaszoló csak ironizált.
2021. júl. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!