Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használtok tisztasági betétet?

Használtok tisztasági betétet?

Figyelt kérdés
Betét

2021. júl. 23. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ez milyen kérdés? Nyilván akinek szüksége van rá, akár csak azért, hogy komfortosabban érezze magát, az használ.
2021. júl. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Tudom, hogy a betétfétises írta ki ezt is, de válaszolok normálisan, régen kaptam már aberrált privátot, és röhögni akarok.

Szóval mivel rendszertelen a ciklusom, azokon a napokon hordok, amikor már meg kéne, hogy jöjjön, de csak ilyen 50-50%. Akkor is azt hordok, amikor már csak barnázok. Illetve régen minden nap volt folyásom, szóval akkor minden nap muszáj volt.

2021. júl. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak éjszaka.
2021. júl. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én hordok. Akkor is, amikor nem tudom, hogy meg fog-e jönni, mivel még nem állt be rendszeresre, és mindig váratlanul ért, ezért elkezdtem használni. Meg folyásom is van, tehát amúgy is muszáj.
2021. júl. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen hasznalok.Mensi előtt és utan amikor már csak barnázok vagy amikor több folyásom van.
2021. júl. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Menzi utolsó napjaiban igen, egyébként nem.
2021. júl. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem használok.
2021. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!