Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan tudom, hogy ez gomba-e?

Honnan tudom, hogy ez gomba-e?

Figyelt kérdés

sziasztok!

a hüvelybemenetem minimálisan viszket, és fehér kis valamik (ne haragudjatok, nem vagyok képes megfogalmazni) is vannak rajta. nem sűrű folyás, kellemetlen szaga sincs.


egyszer régebben már volt velem hasonló. akkor magától elmúlt 2-3 nap alatt.



2021. júl. 23. 19:32
 1/5 A kérdező kommentje:
oh amit kihagytam, de nagyon fontos: nincs lehetőségem szakorvoshoz fordulni.
2021. júl. 23. 19:33
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A canestennek van egy otthoni diagnosztikai cucca(canesttest a neve), drogériaban lehet kapni(dm-rossmann tuti).

Ezt esetleg megprobalhatod.


Vagy belecsapsz a lecsóba egyből. Ha nem vagy jóderzekeny én a betadine kúpot javaslom. Az mindent elpusztít. Utána pedig jöhet egy pH helyreállító kezelés.

2021. júl. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk táv nőgyógyászok. Ami viszket, és fehér túrós/darabos váladékkal jár az gomba. Ha csak besűrűsödött a hüvelyváladékod, az a ciklus különböző szakaszaiban normális, de nem jár viszketéssel.

https://www.youtube.com/watch?v=Ko6zUGZqrJA&t=2s

2021. júl. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azokat a fehér akármiket már nem észlelem. csupán a viszketés :s majd meglátjuk holnap reggelre, hogy mi lesz. addig bármi házi praktika ez ellen?
2021. júl. 23. 20:02
 5/5 A kérdező kommentje:

eszembe jutott, hogy mi miatt lehet a viszketes:

-ugyanolyan fehérnemű viselése huzamosabb ideig (váltogatni szoktam a fajtákat)

-borotválkozás

-tusfürdő


ezek után egyszer megvakartam a hüvelybemenetem. ott viszket egyedül. lehet megsértettem, és emiatt

2021. júl. 23. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!