Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha sok menstruálcióm van,...

Ha sok menstruálcióm van, érdemes lenne normál tampon helyett super tampont használni?

Figyelt kérdés

Hónapok óta normál tampont használok, de kb. 2. és 3. napon szinte 2 óránként cserélnem kell, mert megtelik.

Érdemes lenne ilyenkor inkább supert használni? Az kibírna mondjuk 4 órát?



2021. júl. 23. 22:34
A kérdező szavazást indított:
Igen, mindenképp érdemes super tamponra váltani.
Inkább cseréld 2 óránként a normált.
15 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Én 20 percenként cseréltem fiatalon a szuper tampon, éjszakai betét kombót. Azóta helyrejött, de a 2 óránként szerintem nem sok. Nekem azt mondta az orvos, hogy örüljek neki, így legalább nem pang bent fertőzni, mint egyes hölgyeknél!
2021. júl. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

20 perc nem sok egy kicsit? Vagy ilyen gyorsan megtelt?

Valts nyugodtan nagyobbra, 4-6 orankent erdemes cserelni!

Hanem telt meg, fajdalmas a kivetel!

2021. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem napokig volt 20 perces, de fél napig sajnos volt ilyen durva. Anyukámtól örököltem, neki hullámokban volt de számomra már félelmetes mennyiségű, majd 1dl néha simán megvolt, ájult is el és állandóan vasat és B-komplexet szedtünk.
2021. júl. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Persze! A tampon "méretek" arról szólnak, hogy mennyi a befogadóképességük, ha kevés, akkor nagyobb kell. Szűzen, első menstruációkor is édes kevés lehet a mini.
2021. júl. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Gondoltam hogy használok ilyet is meg olyat is. Mikor erősebb a vérzés, nem mindig tehetem meg, hogy 2 óránként WC-re megyek, ezért fordult meg a fejemben a super tampon.
2021. júl. 24. 12:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!