Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha fáj az alhasam...

Normális ha fáj az alhasam napok óta? Akkor szokott így fájni, amikor megjön. Enyhén görcsöl. Kell aggódnom?

Figyelt kérdés

Már 5 napja elmúlt a menszim, de mégis úgy fáj az alhasam, ahogy a menzesz alatt szokott.

Felrázhattam? Vagy elkaptam valamit?

Kell aggódnom vagy normális ez?


2021. júl. 24. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Nyilván nem normális, ha eddig sosem volt. Ha nincs egyéb tüneted, akkor nincs mit kezelni. Lehet, hogy peteérésed van.
2021. júl. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

5 nappal a menstruáció vége után erősen kétlem, hogy peteérése lenne a kérdezőnek, első.

Igen, kell aggódnod, mert ez nem okés, kérj időpontot nőgyógyászhoz!

2021. júl. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokott, amikor készülődik valami a pocakban és nem soká menni kell a mosdóba.
2021. júl. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nekem már napok óta van ez a panasz
2021. júl. 25. 10:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is napokig tart. Van, hogy a hüvelyem is fáj olyankor. 🤷🏻‍♀️ De lehet nálad nem ez a probléma, csak ez is benne lehet a pakliban.
2021. júl. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!