Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik tisztasági betét volt?

Melyik tisztasági betét volt?

Figyelt kérdés

azt a tisztasági betétet keresem (nem tangába) aminek az alján van egy fólia réteg, nem tud átázni.

90%, hogy a carefreenek volt ilyen betétje, csak nem tudom, hogy melyik típus az. lehet kivonták a forgalomból? ha igen, más alternatíva?

a lidlis betét a nap közepén már lejön a felső réteg, nagyon rossz minőségű...

tehát vagy carefree, always vagy libresse volt...és tisztasági, nem szárnyas stb...és normál nem tangába valót, nem volt hajtogatós sem..

ötlet? köszönöm.



2021. júl. 24. 22:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Mindegyik ilyen.
2021. júl. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

pont, hogy nem...a carefreeben pl simán "átmegy" a vér...

viszont volt egy olyan típusa aminek egy fólia volt az alján és így megtartotta, nem ázott át, nem ment ki a bugyira stb...

és azt keresem, de a nevét már nem találom....

2021. júl. 24. 22:41
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
A legtöbb az ilyen, ennyiből nem lehet megmondani. Próbálgasd őket, előbb-utóbb megtalálod a megfelelőt
2021. júl. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

de ne írjátok már, hogy a legtöbb ilyen?..melyik?? én eddig ezt a 2-t találtam...abból 1 volt a jó..és szerintem kivonták a forgalomból..


lidl siempre panty liners normal ...ezt próbáltam...de nem jó......

2021. júl. 24. 22:49
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Tisztasági betét nem vérzéshez való.
2021. júl. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
A tisztasági betét tényleg nem vérzéshez van, az az egészségügyi. Nem értem miért akarsz te menstruációhoz tisztaságit használni
2021. júl. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Tisztasági betétből egy sem fogja neked kibírni a menzeszt, nem arra való. Max utolsó utáni nap a maradék barnázást, ha elég sűrűn cseréled.

A Carefree-nek van plus large verziója, ami esetleg kicsit többet kibír.

2021. júl. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

mert tamponnal fogom hasznalni. csak azt nem akarom ha pont csere elott kijon belole akkor a bugyit ne aztassa at. nem hasznalok szarnyas betet. ennyi.

mar megint jonnek az okoskodasok meg a felesleges kerdesek.

2021. júl. 25. 08:55
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk akkor cseréld kicsit sűrűbben azt a tampont. Amúgy ha ilyeneket nem írsz le, akkor ne csodálkozz a válaszokon.
2021. júl. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
minek írjak bele + infót, ha nem az a lényeg, hogy mire akarom használni?..itt pont az a lényeg, hogy keresek valamit de mindig továbbkérdeznek..holott már minden fontos infót elmondtam róla..lényegtelen, hogy most miért keresem...de hogy melyik volt ez még mindig nem derült ki..csak az okoskódok jönnek....
2021. júl. 25. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!