Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyengulhetett a fogamzasgatlo...

Gyengulhetett a fogamzasgatlo hatasa?

Figyelt kérdés
Kb egy hete felsoleguti fertozesem van, amire par alkalommal bevettem Algopyrint es napok ota Strepsilst szedek, 5 db/nap. Edesitos, ami tudniillik, higy nagyobb mennyisegben hasmenest okoz. Ma delutan eleg komoly hasmenesem volt, vizes jellegu is, egyertelmuen a Strepsilsnek tulajdonitom. Viszont szedek fogamzasgatlot, es nem tudom, hogy a hasmenes mennyiben befolyasolja a hatast. Tegnap este 20 ora korul vettem be a gyogyszerem, ma is akorul fogom.
2021. júl. 25. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hatnia kell, de ha aggódsz emiatt, akkor amíg szeded a Strepsilst és előfordulhat hasmenés, inkább vigyázzatok. Régebben, amikor szedtem a tabit inkább voltam ok nélkül óvatos, minthogy becsússzon a bébi.
2021. júl. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak egyszer ment a hasam ma delutan, maskor ilyen problema nem volt.:) koszi a valaszt!
2021. júl. 25. 18:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Elvileg 3 ora kell a felszivodasnak, tehat bevetted es 3 oran belul van hasmenesed, akkor kiegeszito vedekezes ajanlott, ha egyszeri alkalom volt, akkor nem tudom, hogy meddig, de a tajekoztato szerintem erre is kiter. Tartos hasmenesnel (1 het pl) viszont abban a honapban mar vegig kiegeszito vedekezes kell.
2021. júl. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!