Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még nincs meg a menszeszem,...

Még nincs meg a menszeszem, de fehéres folyásom ami feltehetőleg nem fertőzés. Mielőtt először megjött a menszeszed neked is ez volt? És menyi ideig?

Figyelt kérdés
2008. dec. 9. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__11223..


Változó, hogy mennyi idő telik el a mensiig, kinek több kinek kevesebb...

2008. dec. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Több évig is lehet folyásod mensi előtt. Ez normális, nyugi minden rendben lesz. Van akinek csak pár hónapig tart másnak 4 évig.

Nekem is volt évekig, aztán egyik nap úgy keltem fel, hogy megvolt. Hát ilyen az élet.

2008. dec. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mármint egyik nap úgy keltem fel h megjött életember először a menstruációm. Semmi nem volt előtte, a hasam se fájt semmi. Úgyhogy innentől mindig legyen nálad betét, mert akármikor megjöhet. Ne idegeskedj, nem olyan nagy dolog ez, nem vészes :)
2008. dec. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem is volt előtte véres a bugyid se semmi?
2008. dec. 10. 18:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Most nem értem pontosan hogy mit kérdezel :)

remélhetőleg azt amire válaszolni fogok.

Évekig csak folyásom volt, aztán egyik reggel felkeltem és véres(vagyis inkább barnás) volt a bugyim. De nagyon. Aztán aznap már rendesen véreztem is, mármint úgy pirosasan.

De azelőtt a nap előtt sosem volt egy csepp vér se.

2008. dec. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
áhhh értem most már köszi!:D
2008. dec. 17. 16:11
 7/7 anonim ***** válasza:
A fehér folyás, egy fajta tisztulás, persze, ha nem feltűnően sok, mert akkor fertőzés (sok = ha pl. úgy elázol tőle, mintha mensid lenne, vagy kellemetlen szagú). De mivel egyik sincs a te esetedben, nyugodj meg. Változó, hogy kinek mennyi idő szükséges, hogy megjöjjön a menstruációja. Addig örülj, amíg nincsen, de mindig tarts magadnál egy tisztasági betétet, hiszen ki tudja... A fehér folyás sokszor a két menstruáció között is el fog kísérni, mint mondtam, ez tisztulás. Ez az egy dolog, amitől jobb egy nőnek, mint egy férfinek. Egészséges vagy, ne aggódj :)
2010. ápr. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!