Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Úgy néz, ki hogy valamilyen hüvelyi vagy nem tudom milyen fertőzést sikerült össze szednem. Orvoshoz csak 2 hét múlva kaptam időpontot és addig szerintem megőrülök.

Nagyon fáj az egész, vörös és fel is van duzzadva. És ami talán a legkellemetlenebb az az, hogy totál olyan érzés, mintha be lenne dugulva.😳 Viszont semmi folyás nincs.

Nagyon kikészít, a hajamat ki tudnám tépni. Esetleg van valami krém vagy kúp, ami jó lehetne rá, és nem őrülök meg tőle. Itthon Canesten van, de azt nem akarok használni, mert ugye nem biztos, hogy gombás avagy sem.

Köszönöm előre is, ha segítettek!

17/L


2021. júl. 26. 07:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Kamilla tea,vagy cickafark fű tea. A kamilla teát rakd fürdő vízbe,de tömény kamilla teát csinálj. A cicka farkat meg idd meg.
2021. júl. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Kipróbálom, hátha.
2021. júl. 26. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!