Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyulladáson segíthet...

Hüvelygyulladáson segíthet ketogén diéta?

Figyelt kérdés
Elég összetett a problémám, már több hónapja van hüvelygyulladásom, folyásom és fáj a pisilés. Legelőször kevert fertőzésem volt, az ki lett kezelve, de sajnos még mindig vannak tüneteim. Másodjára már negatív lett a tenyésztésem, az urológiai vizelettenyésztésem is. Sok orvosnál voltam már, rengeteg gyógyszert felírtak, de már nem tudnak velem mit kezdeni. Csináltak std szűrést, annak még nincs meg az eredménye, illetve kaptam hormonvizsgálatra is beutalót. Tehát még ez a 2 dolog hátravan. Most jelenleg Gynoflor hüvelytablettát használok kezelés után. Sokan ajánlották, hogy érdemes lenne elkezdeni diétázni, de nem tudom, hogy az ér-e valamit. Valakinek bevált?

2021. júl. 26. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A ketogén diéta nem erre való. Ha valakinek mindig visszatérő gombás fertőzése van akkor az tudja alkalmazni a candida diétát.
2021. júl. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kipróbáltad?
2022. jan. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, és nem lett tőle jobb
2022. jan. 23. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!