Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 10 éves koromban gyakran...

10 éves koromban gyakran éreztem égő, bizsergő érzést ott lent, mi okozhatta?

Figyelt kérdés

Most jutott eszembe, hogy 10 éves koromban nagyon sokáig ilyen rossz érzés tört rám a nemiszervemnél, hónapokig tartott, majd elmúlt magától. Más bajom nem volt, menstruációm is rendben volt, de ez a jelenség a mai napig furcsa számomra, ugyanis azóta sem jött elő, de a mai napig emlékszem, hogy 10-15 percig is tartott vizelés után, és majd megőrültem tőle.


Még annyi, hogy 6-10 éves korom között gyakran csípett is, főleg pisilés közben. Fogalmam sincs, hogy mi okozhatta, és hogy miért múltak el a panaszok 11 éves korom után. Szüleimnek nem mertem szólni, mert szégyellős voltam és nem akartam, hogy megvizsgáljanak.


2021. júl. 26. 17:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Húgyúti fertőzés, ha erős az immunrendszered, és nincs felülfertőzés elmúlik magától.
2021. júl. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!