Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A melegtől kiütések mitől?

A melegtől kiütések mitől?

Figyelt kérdés
Más is van igy mint én? Most ebbe a nagy melegben tele van a combom kiütéssel egészen a térdem belső feléig. Vagy 15 kiütes vagy még több is van rajtam amit ha megnyomok akkor piros lesz mint egy pattanás. Szinte olyan is mert van amelyikből jön olyan mint amikor, a miteszert megnyomom. Ott ahol meg össze ér a combom akkor dörzsöli. De van olyan is amit megnyomok és utana véres lesz a teteje de nem vérzik csak lesz rajta ilyen vér bevonat vagy nem is, tudom. Ennyi még sose volt rajtam. De érdekes hogy ott van rajtam ahol a ruha dörzsölheti talán mert hátul nincs a combomom. Nem váltottam öblitőt se mosószert se tusfürdőt. Nem megyek vele sehova nem vagyok orvoshoz járó tipus, pláne most mikor nem is, foglkoznak az emberrel. Arra vagyok kiváncsi hogy van olyan akinek ugyan igy kiütéses a combja. És olyan hogy pl kijön rajta olyan mint egy vérhólyag megnyomja de semmi vér nem jön belőle és utána egy idő után eltünik. Vagy olyan hogy mintha, egy 2mm es kis vércsik lenne de halványabb de nem bevérzés megnyomom és lesz ott egy seb ami beszárad és eltünik egy idő után. De ezek a kiütések picik mint a mitesszer vagy pici pattanás. Tudom nem kellene nyomkodnom mert ma, jól ossze nyomkodtam magam és most nagyon csúnya lett a combom de ki tudja megállni. De arra is gondoltam hogy esetleg ahogy dörzsölődik talán a szőrtüszők begyulladnak illetve először beizzadnak és attól van mert irtam előbb is hogy csak elől olyan. Szóval arra keresem a választ hogy más is van igy ebben a melegben?
2021. júl. 26. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
a víz csodákra képes
2021. júl. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Nem lehet, hogy a szőrtüszők dörzsölődnek?
2021. júl. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%

Nem simán pattanás lesz?

Nyáron a ruhával fedett bőrön siman előjön.

2021. júl. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!